ДБЖ зір перевірка тримати очками working_

Ранньою ознакою, що ваш зір змінюється, і ви, можливо, буде потрібно оновити очками відбувається, коли ви раптом виявите, що у вас є, щоб косити очі, щоб зосередитися на окремих слів під час читання відображається на дисплеї комп’ютера, газети чи журналу.

Це факт життя, що, як ми стаємо старше, наші очі працюють менш ефективно. Погіршення гостроти зору може прискорити поступово, і ви, можливо, буде потрібно збільшити Frquency ваших очей регулярні огляди, щоб оновити лінзи рецепта.

Для багатьох чоловіків і жінок, оригінальний рецепт, можливо, не дуже змінився з моменту його першого склали, можливо, багато років тому. Однак, як правило, визнається, що у віці від 40 до 45, помітного зміни відбуваються, або не треба було оригінальним рецептом для будь-яких очок в даний час носять.

Отже, при появі перших ознак відбувається, воно має бути прийняте як ознака початку процесу постійно знижується зір, і його слід розглядати досить важливо, що ви бачите вашу оптику для звичайного тесту очей принаймні кожні 12 місяців або, можливо, , по 6 місячним інтервалом.

Терміново! Ви повинні записатися на прийом, щоб відвідати свого оптика негайно, якщо ви відчуваєте які-небудь труднощі або проблеми із зором, особливо, якщо ви помітили будь-який з наступних типових симптомів:

Розмиті погляду – нездатність зосередитися легко і вимагають від необхідності жмуритися, або відкинутися на спинку крісла. Крім того, зір стає нечітким після фокусування.

Хмарно огляду помутніння ефект на об’єктив вашого очі, іноді супроводжується гало часто є симптомом катаракти.

Плаваючі – хоча в основному нешкідливі, частинки дрейфуючих через ваше поле зору, і коли очі відкритими і закритими може бути ознакою відшарування сітківки. Спалахи світла в поєднанні з плаваючими вимагають негайної уваги.

Біль – якщо ви маєте будь постійного болю всередині або навколо очей, повідомте про це оптику якомога швидше.

Онлайн оптиків Сьогодні зробимо це швидкий і простий процес, щоб просто завантажити останню рецепт, який потім можна вставлені в даний кадрів або ви можете вибрати нові кадри із значного числа відомих брендів становить тепер доступні.