La Mer крем для очей – подарунок від моря

La Mer Крем для очей, одна з останніх релізів La Mer косметика, продається як відмінний засіб для лікування темних кіл і мішків під очима. Автор вчений НАСА, бренд тепер належить Estée Lauder і випускає декілька популярних кремів, таких як Крем де-ла-Мер. Розробники в стані La Mer, що концентрат буде зменшити поява мішків під очима, а також полегшити темні кола, які можуть бути присутніми. Є цілий ряд позитивних відгуків про цей продукт і що говорить на користь його потенціал. Ці твердження будуть оцінюватися, щоб побачити, якщо є будь-які дії з ними, за допомогою продукту протягом тридцяти днів.

Перша перевага згаданих виробників в тому, що застосування продукту допомагає зменшити появу отвисшие або висять очі, особливо в області під очима. Додаток рутинної випливало, було один раз на день, вранці на чисту вологу шкіру. Обов’язково використовуйте в комбінації з SPF верхній шар лосьйону як La Mer Крем для очей не містить УФ або SPF захистом. Після тридцяти днів з’ясувалося, моя зокрема мішків під очима, здавалося, повернулося приблизно на п’ять років, на основі фотографій з себе, що я в порівнянні з поточними результатами.

Вторинна вигода для використання La Mer Крем для очей, як передбачається, скорочення темне забарвлення, яка з’являється під очима. При оцінці цього продукту, я взяв фотографію моєї області навколо очей під кожну тиждень, щоб переконатися, що результати можуть бути виміряні протягом одного місяця. Те, що я виявив після тридцяти днів була дивовижна. У той час як темні кола не були повністю зникла, я можу сказати, помітну різницю в порівнянні з фотографії, зробленої за тридцять днів до. Я думаю, що ми часто битися на себе і бачити тільки те, що недоліки все ще там, тому що я не помітила різку зміну протягом місяця, поки я не порівняв всі чотири фотографії, зроблені.

З концентратом живе до свого очікування, давайте тепер поглянемо на недоліки в крем. На жаль, цей продукт досить дорогий (понад $ 200) для всього пів-унції. Звичайно, очей креми подібні цим, можуть тривати кілька місяців або навіть більше року, коли застосовується в належному моди. Це недолік, що цей продукт не має SPF вбудована, але будь-який, хто серйозно ставиться до догляду за шкірою повинні вже мати сонцезахисний продукт і практично все працюватиме у зв’язку з цим концентратом, коли застосовується.

На закінчення, цей продукт є сильним суперником в очах ринку косметики та крему є рекомендованою покупкою для тих 25-60, які мають темні кола або Poofy очима. Пошук Створена брендів, таких як La Mer рухається в креми для різних областей обнадіює, як La Mer використовував наукові дослідження з самого початку розвивати відмінну продукцію. Якщо ви плануєте зробити інвестиції в професійні, якісні крему очей, спробуйте La Mer Крем для очей – вона буде змінюватися, як світ дивиться на ваших очах.