як зробити димчастий погляд макіяж очей – правий way_

Один з найсексуальніших поглядів макіяжу димчастих очей. Однак, якщо зробити неправильно, цей погляд може бути катастрофічними. Існує нічого більш непривабливою, ніж димчастих очей дивляться зроблено неправильно. Жінка може в кінцевому підсумку виглядає як клоун, єнота або зомбі. Чи не зовнішністю. Якщо все зроблено правильно, однак, жінка може в кінцевому підсумку виглядає як чуттєва, прекрасна богиня. Ви повинні почати з правої основи. Перше, що вам потрібно, це хороший фундамент. Ви хочете, щоб ваш тон шкіри, щоб бути ще й вашій шкірі виглядати краще. Перейти на покриття, яке не надто матові, не надто росяній.

Замість використання тонального крему і пудри як бази на ваших очах, спробуйте тіні базі спеціально розроблений для цієї мети. Після того як базова була застосована, йти на світ рум’янець на щоках. Sheer рожевого або рожево-персикового кольору добре. Легкий рум’янець переважніше темні рум’яна. Тепер настав час перейти до очей. Застосувати мити чистого середовища тоноване нейтральної всім кришка закінчується в browbone. Потім, використовуючи чорний гель або рідкі підводки для очей і слідів навколо всього ока, якомога ближче до кришки вій, як ви можете отримати. Після того, як підводка для очей повністю висохне, покрийте одним шаром чорним олівцем очей, потім розмазати м’яко.

Наступним кроком є ​​застосування вугілля кольоровий порошок тіні на кришці. Колір повинен бути найбільш інтенсивним на кришці і складки, потім змішують обережно, щоб browbone. Додати дотик білого або кремового кольору тіні на browbone, щоб акцентувати очі і забезпечують основний момент. Потім, використовуючи темні тіні вугілля знову з похилими кисть, щоб застосувати його на верхній частині вашого олівця для очей під очима. Пил напівпрозорі пудру на макіяж очей, щоб встановити його. Тоді, завити вії з хорошим бігуді вії (люблю Shu Uemura в бігуді вії) і нанесіть два шари чорної подовжує туш. Звичайно, ви можете також використовувати накладні вії, якщо вам подобається для ще більш драматичний погляд.

Димчастих очей повинні бути збалансовані з оголеною губи. Або піти на колір, який максимально наближений до вашого природного кольору губ наскільки це можливо. Легкий блиск в порядку, але нічого надто блискучі (або занадто матова) відбудеться увагу від ваших очей. Слово мудрості – Ніколи не намагайтеся темними очима і темним губами, яка дає overmade зовнішній вигляд.