як визначити довжину волосся

Як довго ваші волосся? Чи знаєте ви, яке волосся розширень, які ви плануєте отримати для вашого волосся? Чи є у вас ідеї, що довжина волосся повинна бути? Я питаю це тому, що більше нарощування волосся також коштувати більше грошей просто тому, що ви не можете просто зробити довгі нарощування волосся, іноді ви хочете реальні людські волосся і коли це так, ви будете платити так багато на дюйм справжнє волосся. Наприклад, якщо ви хочете набір, який становить 22 дюймів у довжину, то ви будете платити набагато більше, ніж тоді, коли безліч було всього 16 дюймів у довжину.

Один із способів, ви можете визначити вашу довжину волосся є вимірювання ваші волосся від середини голови до нижньої частини найнижчого волосся. Причина, чому ви робите це так, що ви отримаєте волосся, які довший, ніж це, якщо вас немає, то все, що ви збираєтеся зробити, це зробить ваші волосся виглядає повніше а не бути довше. Одна річ, ви повинні зробити, це додати принаймні на 3 дюйми від довжини волосся, робити це дасть вам деякий простір, грати, і, якщо ви хочете, щоб скоротити нарощування волосся, щоб надати йому інший вид, то ви можете зробити це.

Поради, щоб отримати правильний розмір

Вимірювання прямо – Як багато людей не зробити, це виміряти їх волосся, щоб точно знати, що розмір нарощування волосся вони повинні купити, і це величезна проблема, як тільки ви купуєте розширень. Те, що ви не хочете зробити, це виміряти ваші волосся від неправильному місці, вам потрібно виміряти від самого центру задньої частини голови оскільки саме там нарощування волосся буде сидіти.

Обчислити довжину ви хочете – Якщо ви хочете, щоб ваше волосся, щоб бути 5 сантиметрів довше, ніж де вона зараз, то ви повинні розраховувати на це. Те, що більшість людей роблять, вони куплять нарощування волосся, які тільки дюйм або так довше, ніж їх волосся вже і проблема в тому, коли ваші волосся, нарешті, справді зростає розширень тоді буде марно. Просто пам’ятайте, що якщо ви хочете використовувати ваш нарощування волосся протягом тривалого часу, то ви повинні отримати розмір, який буде працювати на багато років вперед, а не просто кілька місяців регулярного використання.