трав’яні підготовка шкіри

Людство протягом багатьох тисяч років використовували якийсь режим догляду за шкірою, але це тільки останнім часом він мав розкіш вибирати між природний догляд за шкірою з використанням рослинних продуктів або тих, розроблений синтетичним людиною. Використання синтетичних продуктів було те, що мало відбуватися, коли хіміки почали експериментувати і масового виробництва стала доступною. Сьогодні можливе лише частина трав’яні формули все ще існують і багато людей ніколи навіть не використовувати натуральний продукт.

Є ряд причин, чому ми поступово повернулися спиною до природні догляду за шкірою, але, ймовірно, найбільшим є величезний комерційний ринок, який рослинних препаратів ніколи не міг не відставати. Великі виробники догляду за шкірою скочив на підніжку, яке відбулося у всіх речах, але їх природних рослинних препаратів повинні бути змішані з якоюсь консервант, якщо вони хочуть продовжувати це означає, що вони не такі хороші, як і ті, будинки.

Все більше число людей збирається повернутися до старого шляху і з використанням рослинних виробів невеликими партіями по крихітній компанії, які спеціалізуються у використанні старих методів. Проте це ніколи не буде величезний ринок, оскільки ніхто не хоче насправді, щоб зробити їх в їх власному будинку, комерційні продукти, ймовірно, продовжаться, нижче кілька, які ви можете або не можете знати.

Ймовірно найбільш відомий алое віра, який витягується з рослини алое і дуже ефективні при лікуванні сонячних опіків і інших проблем шкіри, включаючи порізи, у свіжому вигляді він є природним зволожуючим шкіру з’єднання. Трави, як кульбаби, ромашки, липового цвіту і розмарину часто використовуються з іншими травами як чай і використовуються в якості трав’яного чистячі засоби.

Антисептики ще однією важливою частиною трав’яний догляд за шкірою і подібними лаванда, календула, чебрець і фенхель є хорошими прикладами трав, які, як відомо, мають антисептичні властивості (вода лаванди і рожевої води також є гарним тонери). Навіть чай можна використовувати для лікування шкіри, яка була пошкоджена в набагато УФ-випромінювання, коли вводять до складу трав’яних продуктів по догляду за шкірою.

Екстракти лікарських трав також можна використовувати у вигляді масла, як масло чайного дерева, лавандова олія і масло примули, які є більш популярними рослинних products.Bananas догляду за шкірою, яблука і дині гідратації властивостями і дуже добре для шкіри, яка є чому так багато виробників використовують їх у ванній і гелі для душу і т.д.

Найкраще про трав’яних продуктів Є декілька, якщо будь-які побічні ефекти і якщо у вас є стимул, вони також можуть бути зроблені будинку. Якщо ви можете собі це дозволити, то справжнє рослинних продуктів по догляду за шкірою шлях, але ви виявите, що є випадки, коли тільки синтетичні продукти, які були клінічно протестовані зробить.

Який би тип догляду за шкірою ви вибираєте пам’ятайте, що ваша шкіра є основною перешкодою для елементів і повинні, як необхідність бути у хорошому стані і потребує дбали.