саморобний рецепт маски

Молоти рис, грам пульс, архар імпульсу в таку ж суму. Складаються з лимонного соку, ячмінної борошні, рожевої води, 1/2 ложки Mehandi, куркума 1/2 ложки, лід, холодну воду. Створення пасти. Зв’язати його по всьому тілу. Прийміть ванну після 1/2 год.

Маска краси обличчя

Приймати 3 мигдалю, горіха 15-20 частин buchanania широколистий, 1/4 столової ложки маку, півтори склянки молока і 1/2 ложки Wheet грам. Змішати їх і налив у нього води для цілої ночі. Вранці усунути коричневою шкаралупою мигдалю і розтерти його. Чим у цій вершкової пасти включають 1/2 ложки борошна грама. Нанесіть його на тіло і змити через 10-15 хвилин теплою водою. Візьміть одну велику ложку ячмінного борошна, три мигдаль подрібнюють і шість чайну ложку рожевої води. Подрібнити і зробити пасту. Нанесіть його на обличчя щодня. Візьміть одну тонку тканину. Занурте його в лимонному соку. Покладіть тканину на обличчі. Коли його сушать, опустіть її в лимонний сік і знову поклав його на обличчя. Пізніше, ніж за 10-15 хвилин очистити обличчя з рожевою водою і просто воду. Тепер застосуйте холодне молоко з бавовни на обличчі. Нанесіть молоко ще раз. Очистіть обличчя після десяти хвилин. Обертання льоду з пучком руки на обличчя. Там буде блиск на шкірі.

Як отримати красиву шкіру

Приймати по 2 ложки кип’яченого молока не вистачає. Змішайте одну крихітну ложку солі в ньому. Вночі нанесіть на миле обличчя. Прати в першій половині дня. Шкіра буде здаватися гарним. Змішайте півтори чайної ложки порошку борної, 1/2 чайної ложки грам борошна з водою і зробити свою пасту. Нанесіть його на обличчя. Вона видаляє мертву шкіру з обличчя. Ви можете застосовувати його щодня. Змішайте одну чайну ложку кукурудзи, одну чайну ложку лимонного соку, щіпку куркуми, 1/2 чайної ложки порошку сандалового, трохи соди з водою. Нанесіть його на обличчя на 10 хвилин і вимийте обличчя. Це принесе блиск на шкірі. Для смаглявої шкіри – взяти 20 грамів насіння buchanania широколистий, опустіть їх в молоці. Подрібнити їх вранці. Змішайте 1/4 ложки куркуми в ньому. Зв’язати його на обличчі. Очистіть обличчя після 1/2 год. Засувки на обличчі закінчиться протягом зими. Там буде блиск на обличчі.

Як зробити шкіру гладкою

Тримайте 1 столову ложку порошку сандалового в невеликому оксамитовою тканиною. Lash тканиною безкоштовно. Опустіть тканину, що в маленькій чашці земляний. Покладіть дві чашки вологі в ньому. Майте це на чашку земляний туалет. Після прийняття ванни вранці вимийте руки та обличчя з цією водою. Аналогічним чином після прибуття з офісу у вечір мити обличчя з цією водою. Суха шкіра стане гладкою. Його регулярне використання зробить шкіру м’якою. Для його наслідок ви повинні бути терплячими протягом трьох місяців. Цей результат повинен бути стабільним на тривалий термін. Щоб зменшити зовнішній вигляд тонких ліній і дрібних зморшок, нанесіть мочалкою змоченою в теплому молоці в постраждалому районі, і залиште на десять-п’ятнадцять хвилин. Промивати теплою мильною водою, так і безпосередньо застосувати зволожуючий крем або сонцезахисний крем. Молоко стримує молочну кислоту, яка тимчасово пухкі і тканин в обличчя.

Особи рецепт скрабу

Чисто відрізати шматок від зрілих персиків та масаж все це по вашому обличчю. Вам здаються красивими дитячими з персиком намазують на вашому обличчі, але залишити його протягом 20 або більше хвилин, а потім змийте. Якщо персики у вашому супермаркеті менше, ніж соку стиглих капає, як це має місце протягом більшої частини року, ви можете взяти в загальній персик, зіштовхнути його, і пюре його в змішувач і розмазати, що на вашому обличчі.