плоскостопість низькі склепіння може призвести до ноги проблеми

Що це означає для вас плоскостопість?

Плоскостопість виникає, коли звід стопи руйнується. У результаті виходить, що арка знаходиться на тому ж рівні, що і п’яти і шкарпетки. Плоскостопість є досить поширеним явищем, і більшість людей живуть з ними, не відчуваючи болю чи дискомфорту. Для інших, однак, маючи плоскостопість викликає ряд стопи, наприклад, ніг і біль в ногах, ікри і щиколотки біль і набряк гомілок. Більш екстремальні симптоми включають кісточки, мозолі, гомілки шини, запалення, тендиніт, і підошовний фасциит. Щоб з’ясувати, якщо у вас плоскостопість, опустіть ноги у воду. Потім наступив на шматок кольорового паперу будівництва та оцінити те, що ви бачите. Ви побачите смугу, яка з’єднує передню частину стопи до п’яти. Якщо смуги становить половину ширини, що і перед вашою ногою на папері, ваші арки в нормі. Якщо смуга близька до тієї ж ширини, як і передню частину стопи, у вас плоскостопість.
Чому у мене плоскостопість?

Сухожилля, яке формує арку може послабити з часом викликаючи арки до краху. Плоскі ноги також може бути пов’язано з пронации, спираючись всередину від щиколотки до осьової лінії. Це означає, що під час прогулянки, нога має тенденцію падати, падати на її внутрішній край. Травмою ноги також може бути винуватцем плоскостопість ніг. Інші фактори, щоб розглянути, захворювання, вік, вагітність і ожиріння у дітей, плоскостопість може бути викликане Передплесно коаліції, умова, яке пов’язує два або більше кісток у нозі разом призводить до плоскостопість. Плоскостопість цілком нормально для малюків і дітей, тому що вони ще знаходяться на ранніх стадіях зростаючої.
Як я можу лікувати плоскостопість?

Існують два види плоскостопості. Якщо у вас є гнучкий плоскостопість, тобто практично немає болю і немає необхідності в лікуванні. Це тому, що гнучка плоскостопість мати певний тип арки. Це нормальний стан. Маючи негнучкі ноги ненормально і є показником нозі хвороби, травми або кістки деформації. Ваш лікар надасть декілька варіантів вирішення проблеми з плоскостопістю включаючи щиколотки дужки, ліки, хірургія, або взуття арки і вставками. Відомий як ортопедії, взуття арки надавати підтримку шляхом формування до контурів ваших ніг. Якщо ваші ноги болять плоскі чи викликає біль, зверніться до лікаря.