мінеральні застосування косметики і використовує

Ця стаття призначена в якості самодопомоги загальному знаю, як від застосування і використання основних мінеральної косметики.

фонди:

Кращий спосіб застосувати необхідний фундамент мінерал з пензлем кабукі, або ви можете використовувати порошок щіткою Якщо волоски не повинні вільно один від одного. Можна натиснути на деякі мінерального порошку у вашому кришкою і обертати кисть в порошок або занурити кисть в порошок і закрутити в кришці. Злегка постукайте зайвий порошок на краю вашого кришкою, з щетиною спрямований вгору. Тоді починаються на лінії щелепи і круговими рухами застосовувати в тонких шарах, поки ви не отримаєте бажаний покриття ви хочете. Ви ж не хочете, щоб почати в центрі вашого обличчя, або порошки влізе у вашу лінії і складки. Якщо ви все ще є кілька місць, які потрібно покриття, просто взяти консилер пензлем, зануритися в порошках, а також застосовувати в необхідних областях. Фонди також можуть бути застосовані за допомогою вологої губки.

порошків обробкою:

Оздоблювальні порошки застосовуються так само, як фундамент. Ви можете використовувати важкі пальто на маслянисті речовини.

червоніє:

Використання рум’яна пензлем просто вихором і крана у вашій кришкою і застосовувати до щік. Ви також можете використовувати, щоб контур різних частин обличчя, таких як лінії щелепи, частини брови, ніс, ECT. Ви можете застосувати більше одного шару, якщо ви хочете більше інтенсивності кольору.

бронзатор:

Натисніть деяких порох у кришці, вихором і натисніть кисті, а також застосовувати злегка, щоб лоб, щоки, ніс і підборіддя. Ви також можете використовувати для контурної лінією щелепи і частина лоба. У зимовий час ви також можете використовувати ваш загар основу у вигляді світло-бронзатор.

Multi-Use Кольори (мерехтить і Маттес)
тіні для повік:

Використовуйте маленьку кисть або губку аплікатор застосовувати тінь на ваші повіки, або в складках, для контурного ефекту. Застосувати більше одного кольору якщо це необхідно. Обкладинка цілому кришкою від лінії вій до брів, а потім додати ще один колір в кришці (світлого кольору), то в складці століття першим використанням кольору як основний колір на лобі суміш кістки там, де зустрітися. Змішайте матові і мерехтіння кольору разом. Застосувати вологою для більш драматичного ефекту або використання як підводки для очей. Є багато різних способів ці тіні можна використовувати, експериментувати і отримувати задоволення. Якщо у Вас є які-небудь питання, ви завжди можете відвідати www.cmhessentials.com