догляд за обличчям не тільки для релаксації

Багато людей проходять косметичної дерматології процедури для виду. Класичний особи часто отримує залишив, а вона має ім’я комфорту задоволення, означало, щоб розслабитися і заспокоїти людей, але не щоб вони виглядали краще. Тим не менш, догляд за обличчям дійсно омолоджують шкіру в деяких з найбільш природних і при цьому ретельна можливими способами.

Кроки для обличчя

1. Аналіз шкіри. Хоча це здається основним, це не те, що будь-який ПР “Джо може зробити. Підготовлених, досвідчених естетик аналізує вашу шкіру обличчя використанням високоякісних лінза з підсвічуванням. Це дозволяє шкірі професійні для виявлення будь-яких шкірних захворювань і налаштувати конкретний план лікування для ваших унікальних потреб шкіри і бажання.

2. Чистка обличчя. Для ретельного очищення обличчя, ваш Остін естетик не просто використовувати мило і воду, вони використовують ватяні диски або губки в поєднанні з Очищуючий лосьйон спеціально розроблений для вашого типу шкіри (суха, жирна, чутлива, і т.д.).

3. Пілінг. Хоча багато дерматологи заохочувати пілінг раз на тиждень, цього професійного пілінгу використовує механічне або хімічне отшелушивающее всебічно видалити всі бактерії і відмерлі клітини шкіри на обличчі. Ваш Остін естетик може використовувати пором пар або пар рушники для підвищення впливу пілінг у.

4. Видобуток. Ця частина служить обличчя особливо корисно для людей, які страждають від акне або вугри важкого / білі вугри. Процес включає в себе видобуток вашу естетик вручну вилучення всіх масла і бруду – інакше відомий як шкірне сало – від пори. Це не тільки допомагає усунути існуючі акне, але шляхом очищення живильним середовищем, косметолог робить експоненціально ускладнює для акне розвиватися.

5. Масаж. Ця частина процесу може бути доданий, якщо клієнт запитує його. Часто, або масаж обличчя або верхньої масаж для тіла.

6. Установки. На початку лицьового, в ході аналізу шкіри, ви і ваш естетик обговоримо індивідуальні маски, гідратації, захист від сонця і сироватки. Будь-які Підганяли доповнення або зміни, які ви і ваш естетик домовилися здійснюватиметься на всій території особи. Це може включати в себе зміну особи, а деякі конкретні види догляду за обличчям існують для вирішення різних захворювань шкіри. Наприклад, кисень лицьовій забезпечує зволоження і сухої шкіри.

Якщо це було від 4 до 6 тижнів з моменту вашого останнього особи в Остіні, зателефонуйте Zimmet вен і дерматології сьогодні запланувати наступний очищення вашої шкіри. Вони пропонують 30, 60 або 75 хвилин маски для обличчя залежить від вашої готовності і потреби.