видалення волосся знати всі методи

Більшість з нас турбує кількість волосся на нашому тілі, і є багато варіантів для тих, хто бажає позбавитися від непривабливих волосся. Гоління і вищипування є найбільш популярними методами видалення волосся, але є і способи, відомі як віск, обсахаріванія та різьблення.

Гоління є найпопулярнішим методом видалення волосся. Вона дуже проста і може бути виконана з бритвою або електробритвою. Деякі електробритв забезпечують кращі результати після використання попередньо Гелі для гоління, кремів або лосьйонів, а може голитися небезпечною бритвою.

Plucking використовується як метод видалення волосся для непривабливий або небажаного волосся на обличчі. За допомогою пінцета, видалення волосся за брови, як правило, здійснюється вручну або електричного пінцетом. Tweezing витягає волосся з коренем, але це може зайняти багато часу, залежно від результатів ви шукаєте, так як кожен волосся необхідно висмикнути окремо. Поки шкіра навколо області не стане десенсибілізовані, цей процес може бути на хворому боці, і почервоніння, запалення може статися. Для більшості, ефект вищипування може тривати від трьох до восьми тижнів.

Threading стає все більш популярною тенденцією в методи видалення волосся. Цей стародавній процес видалення волосся як і раніше використовується в різних частинах світу сьогодні, в тому числі частини південно-західній Азії і на Близькому Сході. Для полегшення видалення волосся за допомогою цього методу, довгу петлю з нитки, в основному бавовна, закручується у фігуру-8 Тип форми і покотилася по поверхні шкіри. Волоски затиснуті між спіральної мотузочки вириваються з коренем, в результаті чого майже ідеальної гладкості. Цей метод підходить для видалення волосся з брів та інші області обличчя, і, на думку багатьох, є менш болючим, ніж вищипування метод видалення волосся.

Віск є метод видалення волосся, який трохи більше часу інтенсивного і брудний, хоча такі незручності більш ніж переважує той факт, що цей метод є досить ефективним у видалення волосся практично будь-якого типу волосся на тілі. Зростаюча полегшує видалення всієї валів волосся, під поверхні шкіри. Цей метод може бути здійснено з використанням або холодний або гарячий віск. Майте на увазі, що воском для видалення волосся, якими б ефективними, може викликати роздратування шкіри, яке може тривати кілька годин, а якщо не зроблено акуратно, може призвести опіки та інші неприємні результати.

Метод видалення волосся воском схожі одна називається обсахаріванія. У цьому методі цукрової суміші використовують замість воску. Змішування і нагрівання цукру, води і лимонного соку, поки вона не переростає в пастоподібної суміші створює цю суміш. Цю суміш потім наносять на поверхню шкіри, як віск лікування, після чого смужки з бавовни, який потім швидко зняли шкіру в напрямку, протилежному напрямку росту волосся. Цей метод видалення волосся користується популярністю серед тих, хто чутливий до інгредієнтів у воску.

Так що вибирайте самі, спробувати їх і вирішити, який спосіб видалення волосся краще всього підходить для вашого часу і ваших уподобань.