виглядати на 10 років молодше, в 7 днів

Ви читали і чули рекламу весь час – “Використовуйте цей продукт, і ваша шкіра буде виглядати на 10 років молодше 7 днів” або щось в цьому напрямку. Ви купуєте крем і агов, це насправді, здається, працює. Ви знайшли джерело молодості, чи ви?

Там тільки одна проблема – в основному це не працює в довгостроковій перспективі. Тобто, як тільки ви припиніть використання продукту, а не тільки всі ваші зморшки повернуться, але швидше за все, буде кілька додаткових. Крім того, є ймовірність, що ваша шкіра буде виглядати не так здоровий, як це було раніше.

Причина цього в тому, що ці типи кремів і лосьйонів є не більш ніж зволожувачі, безмасляний клас зволожувач, який зменшує втрати води за рахунок зв’язування його до шкіри, що дозволяє знизити втрати вологи, внаслідок чого тимчасово згладжування зморшок Harverd Medical School). В основному, це коротше кажучи.

Для цього ви отримуєте привілей платити купу грошей, за що? Вода? Так, в основному це саме те, що ви купуєте, крем, який утримує воду в шкірі, що призводить до скорочення зморшок. Якщо це те, що ви хочете, ніж це прекрасно, проте, більшість споживачів по догляду за шкірою продуктів, які хочуть доглядати за шкірою, звідси і назва – догляд за шкірою. Замикаючої води в шкіру практично не піклуючись про нього.

Справжнє догляду за шкірою йде про надання шкіри з блоками, які живлять шкіру поживними речовинами, вона повинна дати вам здоровий, живий і молодий вигляд шкіри. Ці речовини являють собою поєднання рослинних компонентів, таких, як масло жожоба, кокосове масло, сафлорова олія, і лінолева кислота, вітаміни і мінерали, які допомагають підтримувати зовнішній захисний шар шкіри і фактично забезпечують шкіру за допомогою яких він потребує, щоб привести здорова, красива шкіра ви хочете мати.

Деякі люди дуже пощастило, і мають дуже здорова, гарна шкіра в їх 70-их і за її межами, на жаль, це не той випадок для всіх. Шкіра у всіх трохи різні і кожен має різні ідеї про те, що їх шкіра повинна бути.

При використанні кремів, які лише постачати шкіру водою, ви насправді не дуже по використанню вироби по догляду за шкірою, а ви використовуєте продукт, який зволожує шкіру – от і все. Ніщо інше не на пропозицію, і ваша шкіра не зможуть витягти значні вигоди в довгостроковій перспективі від цього виду продукту. Як тільки ви припиніть його використання, зморшки повернеться глибше і більш помітним, ніж будь-коли. Просто прочитайте деякі з інформації, наданої Дерматологи в ЗМІ. Вони всі говорять одне і те ж. Не піддавайтеся на рекламу і маркетинг реклама.

Замість цього, ви повинні думати про реальний догляді за шкірою і приступити до здійснення щоденного режиму догляду за шкірою, яка насправді має потенціал, щоб живити і відновити тонус і здоров’я вашої шкіри. Використання натуральних продуктів по догляду за шкірою, навіть переважно, оскільки більшість з них не містять потенційно шкідливих інгредієнтів, які можуть в кінцевому підсумку робить вам більше шкоди, ніж користі.

Є багато синтетичних хімічних речовин, які додають в комерційно доступні продукти догляду за шкірою, такі як парабени, ЕДТА, і цей список можна продовжувати і далі, і далі. Погляньте на список інгредієнтів, які зазвичай використовуються в багатьох комерційно доступних продуктів по догляду за шкірою. Він буде вражати тебе.
Якщо ваша мета полягає в скороченні ліній і зморшок на вашому обличчі, розглянути цілісний підхід. Так, для цього треба більше часу і зусиль, але результат буде набагато кращим, більш міцного і не в останню чергу, набагато здоровіше для вас.

Виберіть продукти, які дійсно природним. Натуральні продукти догляду за шкірою зазвичай містять ефірні масла та рослинні екстракти, які є ефективними в лікуванні Вашої шкіри. Вони не є синтетичними хімічними речовинами дизайнера, який надасть вам швидко виправити. Вони, однак, доведено, що речовини, як було показано, сприяти здорової шкіри і яскравою перспективних шкіру. Косметичні олії, олії з насіння, наприклад, зародки пшениці, насіння кунжуту і т.д., а також різні типи гідрозолі, і т.д., все багаті поживними речовинами, які заспокоюють, зволожують і живлять шкіру.

Багато ефірні масла та рослинні екстракти мають природні властивості, які покращують ріст клітин і допомогу у виробництво колагену. Це тип інгредієнти потрібно шукати в продуктах догляду за шкірою. Вони допоможуть, а не тільки в короткостроковій перспективі, але і протягом довгого часу. Якщо ви зробили припинити використання цих видів продукції, шкіра буде як і раніше користуватися час, що ви зробили їх використовувати, і буде як і раніше виглядати здоровою і яскравою, принаймні на деякий час.

Так що ваш сам користь, не піддавайтеся на сильно сприяло швидко виправити. Це не так, і ви в кінцевому підсумку платити набагато більше, ніж просто багато грошей.

Wildcrafted рослинних продуктів 2007