Як виглядати і відчувати себе молодим з цих 5 простих кроків

Як молоді ви будете почувати себе, коли ви дивитеся в дзеркало щоранку і подивитися, зморшкувате обличчя дивиться на вас? Я думаю, що ви будете почувати себе навіть старше, ніж ви насправді, коли ви починаєте бачити ці сигнальні ознаки старіння. На щастя, існує цілий ряд кроків, які можна зробити, щоб як виглядати і відчувати себе молодше і багато з них досить прості.

Порада № 1: Здорова шкіра виглядає молодшою.
Ви не можете очікувати, щоб виглядати молодше, коли ваша шкіра перебуває в жахливому стані. Ось чому так важливо практикувати хороші звички по догляду за шкірою і почати їх як в ранньому віці, як це можливо. Отже, поглянемо на поточний режим догляду за шкірою і побачити, де ви можете зробити поліпшення. А для молодих жінок і дівчат у вашому житті, переконатися, що вони на хороший старт з їх власних програм по догляду за шкірою, щоб вони могли мінімізувати проблеми в майбутньому.

Порада № 2: Волосся середньої довжини лестить жінкам різного віку.
Якщо ви не впевнені, що нове зниження змушує вас виглядати на всі сто, ви не можете піти не так з плечей зачіски. Це лестить всіх типів волосся текстур, форм особи і віків. Хороше загальне правило, щоб зберегти ваші так, що він знаходиться десь між підборіддям і плечима. Ви також можете розглянути м’які, побічні прокотилася чубчика. Вони не тільки приємно для більшості жінок, вони також допомагають замаскувати лоб тонких ліній і зморшок.

Порада № 3: Ваш вибір помади може додати або відняти років.
Виберіть колір і текстуру помади, що компліменти її характеристики, допоможе вам виглядати молодше. Уникайте темних і коричневих відтінків помади, які мають матову текстуру і як може додати роки до вашої зовнішності. Витратьте деякий час, щоб знайти відтінок, який схвально на вас. Майте на увазі, що світлі відтінки зазвичай роблять вас виглядати молодше.

Порада № 4: Вершкова косметика краще для старіючої шкіри.
Коли справа доходить до рум’ян і тіней для повік, вершкове типів краще, як ви стаєте старше. Причина в тому, тому що порошок версій, а простіше у використанні, спочатку, як правило, осідають в тонких ліній і зморшок зазвичай зустрічаються на старіння шкіри. Цей осад можна виділити ті області ви намагаєтеся звести до мінімуму. Якщо ви почали відчувати ці перші ознаки старіння, дають вершкове косметики спробувати побачити, якщо є поліпшення зовнішнього вигляду вашої шкіри.

Порада № 5: пряма постава зробить вас виглядати молодше і тонше.
Завдяки підвищенню поставу і стоячи прямо, ви будете прати років від вашого зовнішнього вигляду і дивитися, як ви втратили 10 фунтів миттєво. Іноді це так просто, як просто думати про стоячи прямо, і роблять це. Однак у багатьох випадках наші м’язи стають слабкими і важко стояти прямо навіть коли ми активно докладає зусиль, щоб. Якщо ваша поза не те, що вона повинна бути, розглянути питання про прийняття дивилися ваш фітнес-режим. Часто, м’язи спини слабшають і викликають плечі тонути всередину. Це може додати роки до вашої зовнішності і привести до болю і болю. Шляхом зміцнення спини і м’язів плеча, ви побачите, що легко встати прямо, і ви будете почувати себе набагато більш сильним і енергійним в цьому процесі. Переконайтеся, що ваші тренування включає нарощування м’язової маси вправи, а також серцево-судинної діяльності.

Просто вирішувати ті, які здаються найбільш підходящими для вашої ситуації, і робити їх по одному за раз. Там немає причин, щоб отримати перевантажені і стрес себе поза; додатковий стрес може зробити вас виглядати і відчувати себе старше ще!