Ліпо – чотири популярних процедур ліпосакції

Багато молодих жінок тримати своє тіло у формі по-старому моди. Старому моди сенс вправи, дієти і здорового харчування, і ніколи не віддаючись поведінки, яка може погано для них загальний стан здоров’я. Хоча й така вправа робиться найчастіше більшість чоловіків і жінок є вперті жирові відкладення на ділянках тіла, які ми знаходимо менш привабливими. Ідеальний кандидат на ліпосакцію може знаходиться в межах їх вагу і не має проблем втрати ваги, але хотілося б, щоб позбутися небажаного жиру або просто більш контуром і визначив фігуру. Ліпосакція є простою процедурою, в якій машина використовується для усунення небажаного жиру. Є декілька різних типів ліпосакції процедури, в якому пацієнт може вибрати з, але чотири найбільш популярні процедури:

Tumescent Ліпосакція – використовується велика кількість фізіологічного розчину, щоб послабити жирової тканини від м’язів для полегшення видалення жиру.
Ультразвукова ліпосакція – використовує ультразвукову енергію, щоб розбити жир перед зняттям.
Liposelection – ще один вид ультразвукової ліпосакції Спеціалізується канюлі і рифлені зонда.
Вібраційна ліпосакція – Різні типи припухлі ліпосакція використовує вібруючі канюлі, розбиває жирові швидко, поки він видаляється з відсмоктуванням.

Під припухлі ліпосакції, ліпосакція фахівець буде вводити велику кількість сольового розчину в оброблювану поверхню, що дозволяє легше видалення жиру і зменшує втрати крові. Тканина стає опухлим і фірми через рішення робить його дуже легким для хірурга, щоб отримати контроль. Для цієї процедури Загальна анестезія не потрібна, і тому процедура може бути виконана в амбулаторних умовах. Інший спосіб, подібний цьому є те, що супер-мокрий ліпосакції.

Ультразвукова ліпосакція-цей тип ліпосакції Беверлі Хіллз чоловіків використовувати більш широко. Ця процедура включає в себе використання спеціальних канюлі, який випромінює ультразвукову енергію (труба, яка всмоктує жиру). Ця порожниста розбиває жирові і розріджує її роблячи видалення легше. Жир відсмоктується з використанням тих же традиційна техніка ліпосакції. Ця техніка є надзвичайно корисним при лікуванні верхньої частини спини і гінекомастія, тому що в цій області жиру щільно і важче пересуватися.

Liposelection-передовою для ультразвукової ліпосакції. Ліпосакція Лос-Анджелесі Жінки воліють бо біль і синці після процедури настійно зведені до мінімуму. Ця процедура включає в себе використання власності рифлені зондів і спеціалізовані канюлю для видалення жиру. Жир в емульсію перед видаленням і це стало легше видалити. Ця процедура є менш інвазивної, так і відомий своєю причиною швидкого загоєння набряків і синців після процедури час відновлення значно нижче при цій процедурі.

Вібраційна ліпосакція, складаються з використання потужності канюлі, що виробляє крихітні, швидкі коливання, щоб розбити клітин. Ім’я, яке може означати деякі грубі процедури, але ця процедура м’якше, ніж більшість методів ліпосакції. Ця процедура може бути зроблено дуже швидко, тому що вона дозволяє контролювати загальний хірург. Вона також має дуже швидкий процес відновлення.