є постійним крем для депіляції хороше рішення для видалення небажаного волосся

Незважаючи на великий попит на легко, дешево видалення небажаного волосся, хімічний розчин у вигляді більш-позабіржовому крем і не стало для багатьох років. Креми володіють багатьма перевагами в порівнянні з іншими методами. На відміну від вищипування, вони, як правило, безболісні, якщо алергічна висип не буде розроблена, хоча вони набагато дешевше і зручніше, ніж електроліз або лазерне видалення волосся. Вони можуть бути використані практично в будь-якому місці, хоча в деяких районах може знадобитися виміряти в приватне життя, і вони працюють на всіх кольорах волосся і всіх тонів шкіри в рівній мірі.

Проте, компроміс з кремами, вони, як правило, ефективні тільки тимчасово. Хімічні засоби для видалення волосся як правило, працюють за рахунок руйнування кератин у волоссі, ослаблення волосся до точки, де він може бути зіскоблюють або стирається легко рівні шкіри. По суті, вони послаблюють волосся до точки, де він може бути “стертий”, а не потребують гоління. Однак цей ефект зазвичай не довше, ніж ретельна гоління робить – кілька днів максимум. Необхідно також може бути використаний, оскільки кератин присутній також у шкірі, і залишити крем на шкіру може викликати роздратування як хімічний слабо атакує поверхні тіла. Такі креми, як правило, на руках і ногах, а не на обличчі або інших чутливих областях, з цієї причини.

На щастя, більш просунуті продукти тепер доступні, активні інгредієнти біологічно активні рослинні екстракти, а не звичайний гідроксид кальцію. Ці креми просочуватися в волосяний фолікул після того як вони застосовуються, і зламати волосся всередині фолікула, а також над рівнем шкіри. Постраждалих волосся випадуть через кілька днів, іноді кілька тижнів, із звичайних додатків крем. Це в кінцевому рахунку виростити, але набагато тонше і м’якше, ніж спочатку тих пір, поки крем продовжує регулярно застосовуються.

Постійне застосування крему зробить волосся на площі він використовується на рости тонше і тонше з кожним відростання, поки ріст волосся не припиняється майже повністю. Біологічно активні крему повинні як і раніше застосовуватися час від часу для того, щоб волосся ламається в фолікулах і не почати рости. Але якщо це просто, легко запобіжні заходи, прийняті, ці нові креми дійсно пропонують потенціал для безповоротного видалення непривабливі волосся з рук або ніг, при набагато менших витратах, ніж електроліз лікування, і менше ризик алергічних реакцій, ніж більш поширені методи лікування гідроксиду кальцію .