є безпечним видаленням молі

Не всі благаючи повинні бути видалені! Є косметичні або естетичні цілі, які виправдовують молі видалення в дуже багатьох випадках, особливо коли більш видимої частини тіла постраждалих. Але незважаючи на це, ніякого втручання не повинно бути піддано до точного медичного розслідування і аналізу потенційного ризику рубцювання. Деякі медичні умови виявляються молі видалення в обов’язковий, а це часто буває з деякими темними плямами на тілі, які нагадують етапи, які передують раку шкіри або меланоми. Це, як кажуть, хірургічної процедури, є обов’язковим і єдиним рішенням для збереження здоров’я.

Будь-який пацієнт, який повинен слідувати молі видалення лікування проходитиме через три різних етапи. Перша область, яка розглядатиметься повинна бути очищена належним чином, і найбільш поширених дезинфікуючих засобів, використовувані тут, Бетадин і алкоголю. Потім, лікар буде застосовувати деякі анестетика для зменшення кровотоку і оніміння тканин. Лідокаїн часто краще для таких виступів, але, по-перше, можливі непереносимість анестезії повинно бути перевірено. Останній захід повинні бути прийняті в підготовчий етап видалення молі є захист шкіри навколо обробленої області з якийсь матеріал.

Є кілька методів для видалення молі і різниця відповідають різним шкірно-хірургічних процедур: є висічення, лазерну терапію і припікання. Вибір втручання режим залежить від різних факторів, таких як розмір моль, місце розташування, глибину в глибокі шари шкіри і стан здоров’я пацієнта. Вирізання іноді супроводжуються стібки Коли різка глибоко, і такі рани можуть знадобитися деякі додаткові догляд та медичне спостереження протягом періоду загоєння. Незалежно від процедури видалення, це абсолютно необхідно застосувати деякі антибіотики для усунення інфекції загрози.

Після видалення молі, лабораторні проби будуть узяті для аналізу клітинних структур для виявлення або усунення підозр в рак шкіри. У разі стібки були використані, вам потрібно звернутися до лікаря, в сім або десять днів для їх видалення. Крім того, дерматолог попросить вас прийти до регулярних медичним призначень для перевірки піднімає і розслідувань. Крім того, важливо, що ви тримаєте очі відкритими на те, що відбувається з вашим тілом. Будь молі, які змінюються в часі являють собою загрозу і сигналу тривоги, який не слід ігнорувати або вліво, щоб пройти непоміченим.