як отримати завитою

Волосся керлінг зараз в моді серед молоді. При її використанні ви можете дати стильний вигляд вашому пряме волосся. Завивки волосся також відомий як завивка або завивка. Це робиться в перукарнях, де використовуються хімікати, щоб дати фігурні погляд до Вашого волосся. Сучасні методи завивки волосся зробили процес згортання досить легко.

Там було багато методів, що використовуються в кучеряве волосся в минулому. Ці методи використовуються для зайняти кілька годин, щоб отримати ваші волосся скручені. Тепер-то днів у зв’язку з розвитком у техніках сучасного методу займає всього кілька секунд, щоб отримати волосся кучеряве.

Сучасний метод
У сучасному метод волосся обгорнута на стрижнях після застосування лосьйону тиогликолевой кислоти. Хімічних робіт, порушуючи зв’язок між облігаціями поліпептидів білків, присутніх в стержні волоса, що допомагає в прийнятті волосся сприйнятливі до нової форми. Тепер волосся формують у нову форму фігурні допомогою стрижня. З використанням нейтралізатора лосьйон, що містить перекис водню дисульфідних містків закриті.

історія
Історія завивки волосся сходить до стародавніх часів, коли єгиптяни використовували дерев’яні палички і грязей для завивки волосся. У процесі вони використовуються для застосування бруду з гарячих джерел за допомогою паличок. Вони використовуються для видалення бруду після його висушений. Бруду, як передбачається, лужні макіяж, який використовується, щоб допомогти в кучеряве волосся.

У 1906 році Чарльз Несслера винайшов завивки волосся метод, який використовували аміак і бура, які пом’якшують кератин білок, який присутній в волокно волосся. Цей метод використовували підігрівом стрижнів крутити волосся навколо, щоб дати локон після хімікати застосовуються навколо нагрітого стрижня. Цей метод був використаний протягом багатьох років, незважаючи на свою незручним один.

Пізніше новий метод, званий “холодної хвилі” був винайдений і виявилася дуже успішною. Метод був винайдений Арнольд Ф. Willatt в 1938 році. Цей метод був потім сучасний метод кучеряве волосся.

піклуватися
У сучасному метод волосся обгорнута на стрижнях після застосування лосьйону тиогликолевой кислоти. У цьому методі є необхідність прийняти деякі турботи до і після буде для завивки волосся.

У процесі завивки волосся необхідно тримати хімічних речовин від шкіри. Контакт з хімічними речовинами нічого, крім волосся може викликати роздратування.

Волосся керлінг має бути зроблено тільки професіонали. У процесі скручування волосся існує ймовірність пошкодження волосся. Під час скручування більшість зв’язків дисульфіду в реформі структури волосся, хоча в процесі нейтралізації. Тим не менш, деякі частини хімічних зв’язків у волоссі не в змозі реформування при нейтралізації. Це призводить до ослаблення волосся таким чином і волосся ніколи не отримує назад свої старі сили.

Допомогою експерта в процесі завивки волосся є гарною ідеєю, оскільки це зводить до мінімуму шкоду, нанесений на волосся. Експерт це добре обізнані про процес завивки волосся в той час як мирянин намагається зробити кучеряве волосся може зробити значний збиток волоссю.

Після кучеряве волосся вам слід уникати використання будь-якого забарвлення або знебарвлення на волоссі на кілька днів, так як хімічні зв’язки все ще ремонт самі. Застосування нових хімічних речовин на волосся зашкодить волосся, як він буде обмежувати хімічного зв’язку і може послабити волосся, як слідство.

Ви повинні уникати миття волосся протягом 48 годин після завивки волосся. Краще використовувати шампунь, який є корисним у випадку хімічно оброблених волосся. Якщо догляд слід належним чином, це може призвести до красиві кучеряве волосся.