як же Великобританії курортів реагуючи на кредитну кризу

З кредитна криза в самому розпалі, є спа промисловості Великобританії урізати? Це багатомільярдний фунтів промисловості традиційно сфері багатих і знаменитих. Однак за пільговими днів спа-центр і СПА тепер доступні для мас ці клієнти тепер уникає цієї розкоші?

СПА-індустрії ні швидкий, щоб взяти на себе онлайновий світ. Багато хто з провідних курортів у Великобританії не було дуже основних веб-сайтів до недавнього часу. Хоча більшість з курортів мають свої власні сайти лише деякі з них дійсно використана здатність сприяти і будувати свої онлайн-спільнотах. Найпопулярніших сайтах, таких як спа Champneys і святилище були швидкі, щоб дізнатися використання хороших інтернет-маркетингу з оплатою за клік для пошукової оптимізації.

Оскільки світ стає все більш Spa онлайн підкованих вони створюють партнерські відносини з третьою веб-сайти, такі як lastminute.com і buyagift.co.uk. У спа-категорії для багатьох з цих веб-сайтів роздрібних виявляється високорентабельним за величезного поля, що курорти можуть запропонувати. Використання цих сайтів дозволяє запропонувати курорти зі знижкою днів спа-центр і СПА, коли вони могли б бути порожнім. Ці пропозиції, як правило, не повинні бути доступні на своїх сайтах так не девальвувати свої бренди. Це безпрограшний безпрограшної ситуації. У спа-салоні приваблює клієнтів, коли вони могли б бути порожньою, роздрібні сайту великі комісійні і клієнт відчуває Top Spa з величезною знижкою. Спас в даний час знаходять, що дохід від роздрібної сайти зараз настільки великий, будь-яке падіння може масово впливати на їх нижньої рядку прибуток.

Багато веб-сайти тепер мають можливість порівняти курорти і огляд кращих онлайн угод. До них відносяться і thegoodspaguide.com spaandpampering.com серед інших. Ці веб-сайти в даний час курорти змушуючи дати продукції зі знижкою за підвищення якості протягом року. На закінчення спа-індустрії не доказ рецесії, але з деякими підкованих інтернет-серфінгу деякі великі знижки можуть бути знайдені.