як боротися з проблемною шкірою вагітності

Якщо у вас світла шкіра і здорові, вітаємо! Але це не сон, щоб ви мали справедливої ​​і здоровій шкірі, коли ви вагітні. Ви можете зіткнутися з безліччю проблем шкіри, як прищі, сухість шкіри, пігментні плями і т.д. Звичайно, ніхто не хоче, що, таким чином, ви повинні дізнатися, як боротися з такими проблемами шкіри.

Вагітність акне є номером один проблемної шкіри. Вагітність прищі викликані надлишкової видобутку нафти на ваші сальні залози. Як гормональні зміни під час вагітності, рівень секреції змінюється відповідним чином. Занадто багато масла на обличчі викликає ваші пори повинні бути забиті. Найбільш часто це відбувається навколо вашого підборіддя. Щоб вирішити цю проблему, спочатку ви повинні мати глибоке очищення обличчя щодня. Перейдіть в безмасляним тонік і крем. Не приймайте ніяких лікарських засобів для лікування акне, як такі ліки можуть бути шкідливі для вашої дитини. Вам також слід уникати продуктів з інгредієнтами, як вітамін А або ретинол.

Пігментація того, загальні для вагітних жінок. Пігментація знову викликані ваші гормональні зміни. Така пігментація, нарешті, викликає темні плями на обличчі особливо лоб і щоки. Ви повинні захистити вашу шкіру від сонячних променів, застосовуючи принаймні SPF 15 сонцезахисний крем. При необхідності, можна додатково захистити шкіру, носячи кришку, коли ви виходите на вулицю.

90% вагітних жінок можуть зіткнутися з проблемою розтяжок. Розтяжки зазвичай формуються на груди або живіт, коли шкіра розтягується, як груди і живіт стають більше і більше. Такі червонуваті смуги може бути зменшена шляхом повідомлення з оливковою і мигдальним маслом. Воно не може бути великою проблемою для вас, як велика частина смуги буде зникати після доставки.

Під час вагітності, вона є спільною для вас, щоб випробувати свербіж на груди і живіт. Сверблячка, як правило, викликані розтягнутої шкіри таких частин тіла. Те, що ви можете зробити, це застосувати деякі анти-свербіж крем для зменшення свербежу. Ви також можете спробувати оливкова олія або гель алое, як це заспокоює шкіру. Якщо ви виявили, свербіж є серйозним і безперервної, можливо, буде потрібно звернутися до лікаря. Сверблячка може бути симптомом холестазу.

Інша поширена проблема шкіри, який ви можете знайти під час вагітності Linea негр. Linea Nigra це слабка лінія, що йде від пупка до лобкової кістки. Вона є найбільш поширеним під час четвертого-п’ятого місяця вагітності. Немає профілактика або лікування не доступне для Linea негр. Він просто зникає, коли ви народили дитину.

Вагітність проблема дуже поширена і відчувають на собі кожна мама. Вам не потрібно турбуватися, оскільки більшість проблем з шкірою є тимчасовими. Але завжди пам’ятайте, що ви повинні проконсультуватися з лікарем, якщо у вас є