мої кращі 5 рад краси шкіри

Тепер, коли я на перехресті між молодої шкіри і старіння шкіри, я знаю, що режим догляду за шкірою, що я вибираю текти буде дуже сильно впливати, як я дивлюся на все моє життя. Це тепер, коли я починаю дивлюся навколо, подивіться на членів моєї сім’ї та інших жінок, щоб намагатися дотримуватися те, що інші роблять, щоб захистити свою шкіру і тримати це виглядає молодою. Після вивчення багатьох красивих жінок похилого віку навколо мене, я вибрала мої моделі роль і розмовляла з ними, щоб спробувати з’ясувати, які правила вони живуть. Я зібрав мої висновки в цей список і сподіваємося, щоб надихнути інших, щоб піклуватися про свою шкіру.

(1) Трохи сонця ніколи не зашкодить нікому, але …
Я перший, хто згоден, що захист від сонця дуже важливо, однак я дійсно думаю, що кількість захисту та здорового перебування на сонці змінюється в залежності від типу шкіри кожної людини є. Трохи вітаміну D в природних дозах від сонця може бути надзвичайно корисним. Це може поліпшити ваш настрій стільки, скільки ваш тон шкіри. Знайте свою шкіру, знаєте, як це чутлива до сонця і переконайтеся, щоб захистити його.

Сонцезахисний крем є істотним, навіть для тих з вас, хто ніколи не обгорають. Тривале перебування на сонці може мати довгостроковий вплив на життєздатність вашу шкіру і може прискорити старіння. Так що навіть якщо у вас немає негайної негативні результати, не означає, що ви не повинні захистити себе.

Для більшості щоденного використання, SPF 15 достатньо, але протягом кількох днів на пляжі, не забудьте перевірити прогноз погоди, і подивитися, як сильне сонце знаходиться на даний день. SPF 30, 45 або вище рекомендується протягом декількох днів провели на пляжі. І найголовніше, не забувайте застосовувати сонцезахисний крем за 20 хвилин до виходу на сонце.

(2) менше завжди більше, коли справа доходить до макіяжу
Для шкіра виглядає молодшою, зупиніть нагромадження приховування, фундамент, і порошок. Я не кажу, щоб відмовитися від його використання в цілому, але застосовувати стільки, скільки вам потрібно, щоб вирівняти тон на обличчя, але не змінити колір повністю. Крім шукати, як ви носите занадто багато косметики, ви також засмічення пір, що ускладнює для вашої шкіри дихати і скоріше для прищів, вугрів і білих вугрів, щоб сформуватися. Переконайтеся, що для зняття макіяжу в кінці дня і намагайтеся не застосовувати шар над шаром протягом дня. Чим менше макіяжу у вас на, молодше і свіже обличчя буде виглядати ваша, зараз і в майбутньому.

(3) очистити
Цей не потребує подальшого описі. Ви чіпаєте особа, ви нанести лосьйон, макіяж, ви потієте … все це накопичується на вашому обличчі і щоб зберегти його свіжим і здоровим, ви повинні очистити його. Переконайтеся, що ви обираєте миючий засіб, який підходить для вашого обличчя, якщо у вас суха шкіра, жирна шкіра або комбінована шкіра, різні мийні засоби можуть бути застосовані. Не тріть обличчя занадто жорсткі і висушіть після. Два рази на день цілком достатньо для більшості людей, просто переконайтеся, чи не сушити шкіру поза.

(4) зволожують
Після того як ви очистити шкіру, переконайтеся, зволожують її. Протягом дня використовувати зволожуючий крем, який має легку SPF. Вночі, використовувати більш важкий зволожуючий крем, щоб сприяти регенерації шкіри під час сну. Після тривалого перебування на сонці, не забудьте зволожити навіть більше, щоб запобігти пілінг. Переконайтеся в тому, щоб вибрати зволожуючий крем, що не забиває пори.

(5) гідратів і живлять
Можливо, найважливішим з моїх порад. Як ваша шкіра виглядає, як багато про те, що ви наносите на шкіру, як те, що ви кладете в ваше тіло. Переконайтеся в тому, щоб уникнути зневоднення. Правильна гідратація важлива для всього вашого тіла, але зазвичай з’являється на вашій шкірі. Крім того, їжа, яку ви їсте впливає на вашу шкіру. Правильний баланс вітамінів і мінералів збільшити міцність і природний захист вашої шкіри від навколишнього середовища. Так як це не завжди легко в нашій насиченого життя є правильний баланс корми, кормові добавки дійсно може допомогти зберегти вашу шкіру виглядає чудово.

Ці п’ять простих порад, може допомогти зберегти ваші гарні молодий вигляд шкіри. Звичайно, ваш генетичний макіяж відіграє величезну роль у тому, як ваша шкіра буде розвиватися, але, знаючи ваші гени і приймаючи належний догляд за шкірою в залежності від потреб вашої шкіри величезні кроки в правильному напрямку. Не боротися з природою, працювати з ним і піклуватися про вашу шкірі і ви будете продовжувати світитися, і на заздрість іншим!