лазерна епіляція ціни – керівні принципи

Лазерна епіляція ціни можуть сильно розрізнятися залежно від географічної зони.

Зовнішність кандидата також впливають ціни лазерної епіляції. Згідно з однією владою, є абсолютним вимогою є те, що волосся повинні бути темніше, ніж навколишня шкіра.

Весь район на спині або ногах може коштувати значно більше при менших областях, таких як верхня губа, очевидно, коштують дешевше.

Індивідуальні консультації необхідні для встановлення точної ціни лазерне видалення волосся.

Примітка: Через змінних факторів неможливо точно передбачити, що результати будуть для будь-якої людини. Багато авторитетних клініки не дати гарантії з цієї причини.

Споживчі керівництво по лазерної епіляції дає $ 500 за сеанс лікування в якості розумної середньому від 3 до 4-х сесій часто необхідний.

Інше опитування на лазерну епіляція ціни в США дає ці середні по області:

Середня вартість 1 процедури:

Середній Захід – $ 497
схід – 458 $
південь – 307 $
захід – 469 $

При перевірці лазерної епіляція ціни у вашому регіоні, попросіть спеціальних пропозицій.

Пропозиції для отримання знижок

Пропозиція заплатити за всі авансом лікування в обмін на знижку.

Крім цього, ви можете спробувати і отримати знижку, даючи напрям, якщо у вас є друг, який також хотів би отримати лазерна епіляція лікування.

Деякі практики пропонують лікування 6 пакет, який включає в себе 1 безкоштовно, якщо ви платите за 5. Інші можуть навіть пропонують 50% знижки на регулярні ціни лазерне видалення волосся, якщо вам потрібно більше, ніж 6 процедур.

В інших випадках, лазерна епіляція ціни може бути зменшений шляхом пошуку знижки на додаткові оброблювані ділянки. Деякі наприклад, забезпечують 10%-ве зниження вартості за кожен додатковий області.

Остання порада – уточнити лазерна епіляція ціни вам дають, не забудьте з’ясувати, чи є цитата для обох рук, пахв або ніг або тільки один.

Висновок: лазерна епіляція ціни можуть сильно відрізнятися. Зробіть своє дослідження, використовувати керівні принципи вище в спробі отримати знижку ціни і йти з клінікою, яка пропонує Вам професійні послуги за розумну ціну.

Примітка: Для душевного спокою ви можете вирішити тільки піти в Раду сертифікованих дерматолога. Крім цього, ви можете попросити, щоб побачити фотографії до і після власних результатів практикуючого.