довге волосся таємницю показав

Один день ви відчуваєте, що ваші волосся виглядає чудово, на наступний день це здається повною катастрофою. Це може статися тому, що ви відчуваєте “поганий день волосся”. Ви не самотні в цьому питанні. Багато жінок говорять, що у них є свої погані дні волосся кілька разів на місяць. Це евфемізм для будь-якого часу щось йде зовсім не так, і це щира данина, щоб побачити, скільки волосся питаннями для більшості з нас. За даними національного дослідження, жінки відчувають себе більш впевнено, коли їх волосся виглядає чудово, або принаймні добре. Більше половини опитаних жінок заявили, що якщо їх волосся не виглядали правильно, це впливає на їх настрій на весь день.

Фахівці згодні, що можна зробити кілька речей, щоб поліпшити наше волосся, але, скільки контролю ми маємо над нашими волоссям залежить від декілька факторів:

Спадковість є одним з найбільш важливих елементів. Ми всі народжуємося з певну кількість волосяних фолікулів, і, на жаль, немає нічого, що ми можемо зробити, щоб змінити це число. Діаметр кожного пасма (або структуру волосся), кількість волосся хвилі, а колір волосся зумовлені, а також. Також треба враховувати конкретні зміни, які розташовані генетично. Ми всі виробляємо понад пігментів, як ми стаємо старше. Пігмент створення збільшується в підлітковому віці і уповільнює його швидкість в середньому віці. Гормональні зміни також є важливим чинником, який може змінити волосся, зробити його товщі, щільніше або кучеряве.

Генетичний фактор не є єдиною річчю, яка змінює волосся – навколишнього середовища можуть вплинути на неї теж – погода, сонячне світло, вода і мінерали можуть додати в свої проблеми волосся.

Крім того, більшість з нас хоче, щоб змінити те, що дала нам природа: ми намагаємося зробити волосся у щось це не так. Якщо волосся дуже кучеряве, ми хочемо, щоб отримати його прямо, якщо це прямо, все, що ми хочемо, це зробити його кучеряве. Хімічні обробки, грубі методи моделювання та гарячої укладання може надають згубний вплив на волосся, роблячи її сухою і слабкий, як час проходить мимо.

Знайдіть час для вашого волосся і розслабитися. Розділ догляду за волоссям на сайті нижче надає вам інформацію про те, як доглядати за довгим волоссям природно сильні. Насолоджуйтесь!