ботанічних догляду за шкірою відповідь на мою проблему догляду за шкірою

Коротка відповідь на моє запитання «так»! Але це кваліфіковані так, звичайно, як ми повинні бути обережними у таких термінів, як органічні / природних / Ботанічний догляду за шкірою яка зараз рясніють на етикетках косметики. Вони є кращим прикметників для багатьох компаній нутрицевтиків, оскільки вони збільшують свій прибуток. Це так просто.

Що саме ми розуміємо під ботанічних догляду за шкірою?
Будь-які інгредієнти, які взяті з рослин вважаються ботанічного саду. Вони, звичайно, вважаються безпечними і як природний продукт може існувати замінити втрачені вологи. На відміну від парафіну, бензин і на основі мінеральних масел, які знаходяться в багатьох нутрицевтиків продуктів на день. Вони часто шкідливо для нашого здоров’я

Які критерії ми можемо використовувати, коли ми бачимо ботанічних етикетці догляду за шкірою?
Перш за все, ми повинні намагатися бути обережними стверджує, що до 50% продукту ботанічних або органічним. Цілком може бути, але ми повинні знати, в якій пропорції. Це трюк використовується багатьма компаніями. Половина з інгредієнтів дійсно може бути органічним, але якщо на них припадає лише 5% від усього продукту, то вони не збираються робити ніякої різниці взагалі. Вода часто є основним інгредієнтом, але він використовується в якості наповнювача, і дуже часто рослинних продуктів по догляду за шкірою тільки близько від 1 до 3% реального змісту органічних. Не кажучи вже про всіх синтетичні консерванти, мінеральні масла і парабени, які йдуть складають інші!

По-друге, ми повинні знати, де рослини прийшли і, перш за все, в яких умовах вони були вирощені. Як вони чисті і наскільки чистий це середовище, де вони вирощувалися, використання пестицидів і цілий ряд інших сумніви з приводу чистоти та якості всієї обробки у виробництво. Які ризики при зберіганні і транспортуванні цього дорогоцінного сировини? Деякі компанії переконатися, що їх рослини плаття у відмінному стані парникового так, щоб всі допускати забруднення.

По-третє, ми повинні пам’ятати також, що FDA не має практично ніякого контролю над такими косметичними компаніями галузі в цілому є нерегульованим, яка дивно в цей день і віку. США відстає від інших країн, де деякі урядові управління захисту споживачів.

На щастя, є деякі винятки несумлінних компаній, які ставлять прибуток, а не першим здоров’я своїх клієнтів. Я знаю одну компанію, яка не несе ніякого компромісу і буде робити тільки рослинних продуктів по догляду за шкірою за найвищими стандартами якості. Чому б не дізнатися більше і переконайтеся, що ви не обдуреним, коли ви бачите “Ботанічний догляду за шкірою» в рекламі.