Темпи росту вій пояснення

Вії зазвичай займає дивно довго рости, як правило, кілька місяців. Росту вій по суті включає в себе по-справжньому багато терпіння, як це ледь помітно. Кількість часу, який займе вії рости також залежить від того, що спонукало початкової втрати вій, такі як ваш спосіб життя і дієту, ваші гени, вік або ваше гормональний стан. Вії зростання поділяються на три цикли:

Анагену росту вій стадія: Ця стадія може бути додатково відома як активний цикл зростання. Це тому, що в цьому циклі більше 30% вії активно ростуть. Цей цикл може тривати до 7 тижнів.

Catagen росту вій фаза: Ця фаза може також згадуватися як лаг-фази, так як зростання зупиняється, і фолікул буде скорочуватися. Ця стадія може тривати цілих 3 тижні.

Телогена вій Цикл росту: Це останній етап перед вії починають випадати. Кожен вій перебуває у своєму власному циклі так що є багато вій на кожному етапі в усі часи. Таким чином, не буде жодних період, коли всі вії відваляться разом.

Описавши стадії росту Розглянемо тепер фактори, що впливають на період часу, який займає росту вій. Люди, які зазвичай не вистачає збалансованої дієти або люди, які споживають нездорову їжу, як правило, повільно зростаючі вії. Це тому, що їм не вистачає необхідних поживних речовин, які необхідні для гарного росту волосся. З іншого боку, люди, які є здорову їжу, як правило, ростуть швидше вії.

Люди, які не споживають занадто багато алкоголю ростуть вії швидше, ніж люди, які є алкоголіками і курцями. Зазвичай люди, які живуть здорового способу життя буде рости вії швидше, ніж люди, які not.Based на на те, що викликало втрату, ріст вій може зайняти деякий кількість часу, або це може зайняти дуже багато часу.

Якщо ви втратили волосся внаслідок опіку, він може тривати вічно, щоб вирости знову. З іншого боку це може ніколи не відросте. Якщо опіки були несуттєвими, то вії можуть вирости знову після декількох тижнів.

Вік також визначає тривалість часу, який буде потрібно для росту вій. Чим старше ви стаєте більш вираженою втратою волосся. Крім того, більше часу буде потрібно, щоб рости – якщо на всіх. Таким чином, літні люди довше росте волосся на тілі. Однак молодий чоловік займає більш короткий проміжок часу, щоб рости вії та інші типи волосся на тілі.

Генетичні характеристики також впливає на швидкість росту волосся. Особи, які є вихідцями з родин, чиї родичі характеризуються густим волоссям, як правило, виростають знову вії швидше.

Замикаючий елемент гормонального стану. Якщо ваше тіло не має обов’язкової гормонів, щоб стимулювати ріст вій, то це займе довгий кількість часу, щоб рости.

Нарешті, максимальний період часу, що вії повинні зробити, щоб рости приблизно 12 тижнів. Якщо вона перевищує, що, це дуже малоймовірно, що вона буде рости взагалі. Через короткого періоду часу, це найкращий спосіб максимізувати зростання. Багато людей ефективно використовувати хороший кондиціонер для збільшення вій росту вій.