П’ять кроків до красивої шкірі

Здоровою, сяючої шкіри походить від щоденної уваги з кількома дуже простими кроками. Знаючи, що ці прості кроки не завжди так просто.

Якщо ваша шкіра виглядає нудно або якщо ви помітили перші ознаки старіння, то вам потрібно реалізувати перевірені щоденного догляду за шкірою негайно.

Його не те, що ви робите, то й річ, що буде мати значення в тому, як ваша шкіра виглядає. Його, що ви робите щодня.

Вірте чи ні, спосіб життя так само важливі, як ваші рутини догляду за шкірою. Навіть невеликі зміни зроблять велика різниця в тому, як ваша шкіра виглядає зараз і в майбутньому.

Якщо Ви ще не були послідовними або просто не знав, швидше за все, ліній або пошкодження сонця просто “несподівано з’явився”, однак це не так, оскільки шкоди вашій шкірі накопичується з часом.

тут 5 речей, які ви можете зробити, щоб назад, запобігання та відновлення здоров’я для вашої шкіри

1) Тримайтеся подалі від куріння як токсини в сигаретах може бути дуже погано для вашої шкіри. Насправді куріння може віком ваша шкіра швидше, ніж що-небудь ще, крім сонячних променів.

Згідно статті, я знайшов у British Medical Journal у рамках моделі д-р Дуглас він заявляє:

“Зміни в колір і якість шкіри запропонувати токсичного процесу … З мого досвіду, багато людей помічають руйнівного куріння в перший раз, коли він вказав їм, що вони можуть бути визначені як курці по їхніх обличчях поодинці. ”

2) Споживання алкоголю може вплинути на зовнішній вигляд вашої шкіри відразу ж, як він змушує кровоносні судини в шкірі не розширювати і, як правило залишатися таким до наслідків алкоголю disepate.

Крім того, він буде зневоднює шкіру, може дати вам темні круги і мішки під очима, а також зламати колагену і еластину. Кінцевий результат? Зморшки, прищі, через токсичність спирту, і надмірно сухої шкіри.

3) УФ-променями сонця вам потрібно захисту від сонця круглий рік, навіть взимку. Важливо, щоб захистити вашу шкіру, як ушкодження сонця може бути істотним, оскільки це є накопичувальним.

Використовуйте відповідний сонцезахисний крем щодня або по догляду за шкірою продукт, який містить власне SPF, а в деяких тоновані зволожуючі або фондів.

Протягом літа потрібно прикрити належну одяг, капелюх і сонцезахисний крем. Роблячи цей крок буде зберегти шкіру молодою протягом тривалого часу в майбутньому.

4) Так як ваше тіло є, за оцінками, від 60 до 70 відсотків води, пити багато він буде тримати всі ваші органи виступають на оптимальний.

Водний транспорт поживних речовин, кисню і виводить шлаки і токсини з вашого тіла і органів. Ваша шкіра є найбільшим органом в організмі, і в останню чергу поживні речовини, проте, це є першим, щоб показати ознаки ушкодження.

Пиття великої кількості води тримає вашу шкіру здоровою, як він буде транспортувати живильні речовини до нього, позбутися від домішок і тримати його добре зволоженою.

5) Правильний сон як це, коли природний цикл ремонту вашого тіла відбувається. Не отримують достатнього відпочинку ночі будуть найбільш виразно вплинути на вашу шкіру, як ремонт цикл не стає зробленим.

Крім того ваше тіло тепер буде під більший стрес зачіпає все більше своїх внутрішніх органів, які в кінцевому рахунку впливають на вашу шкіру.

Я ділю по догляду за шкірою на 3 основні частини, харчові догляду за шкірою, спосіб життя і довели догляд за шкірою, який включає професійні процедури по догляду за шкірою.

Компетентні по догляду за шкірою може допомогти професійний визначити свої цілі догляду за шкірою і може вести вас в цьому напрямку для того, щоб дати вам ідеальної шкіри ви хочете зараз і в майбутньому.