Повинно бути, манікюрний салон обладнання

Багато жінок йдуть в манікюрних салонах не рідше одного разу на місяць на педикюр, манікюр та інші послуги. Насправді, всі жінки ходять в манікюрних салонах, щоб добре виглядати.

Педикюру, нарощування нігтів технік, і майстри з манікюру пропозицію сорти таких послуг, як цвях формування та очищення для того, щоб зробити більш привабливим лак, штовхаючи і пом’якшення кутикули і застосуванню лаку для нігтів на них. Є також великий вибір лаків для обладнання салону, деякі з них є: сушіння нігтів, педикюр і манікюр аксесуари, манікюрні столи, ванни для ніг, педикюр та стільці, тіла і спа-устаткування і т.д.

Обладнання, які використовуються в салонах нігті відрізняються від салонів, які пропонують тільки послуги укладання волосся. Необхідними матеріалами трохи дорожче, залежно від марки і речі, які власники повинні.

Необхідних обладнань, які необхідні, починаючи бізнес манікюрний салон, перераховані нижче:

Манікюр таблиці: Це найбільш поширений обладнання, що майже всі, якщо не використовувати манікюрні салони. Це як стіл, який дозволяє нігтів техніків для роботи на постійній та досить поверхню. Як правило, манікюрні столи мають ящики для зберігання багажу, поворотні ролики і руки інших.

Високі столи манікюру кінці мають додаткові функції, в тому числі вбудовані в електричні розетки, польські стелажі, і вентиляційні отвори. Типові таблиці манікюр зроблені з клеєної деревини для легкої чистки і довговічність. Ціни такі типові таблиці манікюр коливається від $ 100 до $ 1000. Ціни, звичайно, залежать від пропонованих функцій, а також використовуваних матеріалів.

Сушильник нігтя: Це звичайно використовується для сухі нігті, і вони, як правило, розміщені у верхній частині таблиці манікюр, щоб споживачі могли сушити нігті.

М’який стілець: Таке обладнання необхідно для педикюру СПА, де клієнти сидіти і розслабитися, поки манікюру виконувати свою роботу. Більшість м’якими стільцями також пропонують відкат масажу. Він прикріплений до ванночку, де клієнти можуть занурювати свої ноги, перш ніж у них є свій догляд за нігтями. Ноги курорти пропонують повний ноги і нижня частина ніг масаж. Такі типові м’якими стільцями легко доступні і це буде коштувати близько $ 3000 до $ 4000.

Техніки Табурет: Це трохи стілець, який дає манікюру, щоб отримати кращий кут, що стоять перед клієнтами, роблячи нігтями.

Гаряче рушник тепліше: Дане обладнання балує клієнтів і робить їх сухими через це теплим рушником. Як правило, він використовується для обличчя і тіла послуг. З точки зору розмірів, він має 13 дюймів ширина, дюймів глибиною і 10 дюймів у висоту.

Набір краси Обладнання: Цей набір краси обладнання включає в себе бритвою, нігтів полировщик, тріммер, дзеркало, бігуді вії, і освітлені пінцетом. Цей пристрій також включає в себе поле кольору і має розмір 22 х 13,1 х 6,9 сантиметра.

Детальніше інших безкоштовних статей про меблевому салоні.