Безкоштовні зразки відбілювання зубів-це дійсно безкоштовно

У цій статті я хотів би обговорити вільне угод доступні для відбілювання зубів і те, що ви повинні знати перш, ніж отримати безкоштовну відбілювання зубів зразки.

Перш ніж я почну, я хотів би сказати вам, що мета цієї статті не відлякувати Вас від безкоштовні пробні версії, а, навпаки, я думаю, ці пропозиції є дивовижні і якщо ви розумний покупець Ви скористаєтеся і насолоджуватися Безкоштовний відбілювання зубів зразки

Як ви напевно зрозуміли для себе, відбілювання зубів компанії не благодійні компанії та їх мета в кінці дня це дохід. Ці безкоштовні комплекти відбілювання є спосіб розтратити свою цільову аудиторію. Цільовими за безкоштовне відбілювання зубів зразки для блокування клієнтів в довгостроковій перспективі членства за плату. Ці компанії мають багато бізнес-моделей для того, щоб замкнути тебе. замовника. Я хотів би обговорити два найбільш поширених моделей:
1. Щорічно Членський внесок-це бізнес-модель, метою є зробити вас членом протягом року або більше. Компанії, як правило, поставляють безкоштовну відбілювання зубів зразки протягом 5-30 днів, а в кінці випробувального терміну вони будуть намагатися змусити вас членом. Членство коштувати $ 100 – $ 150 $. Кожен член можете замовити (на весь рік) один раз на місяць поставки 30 днів відбілювання зубів і просто заплатити і з ч (приблизно в $ 3 – $ 5 $). Це найдешевший спосіб для людей, які хочуть зберегти відбілювання зубів.
2. Плата за комплект – це бізнес-модель орієнтована на комплект продажів. Безкоштовний відбілювання зубів зразки в цих моделях, як правило, вже не про 10-15 днів, а після суду компанії хотіли б зберегти продажі ви застосовуєте. Цей блок живлення є дорожче, ніж у першої моделі і становить близько $ 80 за 30 денний запас.
Отже, що є кращою стратегією, щоб відбілити зуби і платити якомога менше?

Є 3 тактики залежить від особистості:
1. Люди, які не готові заплатити, щоб відбілити зуби-тактика для цієї групи людей, це вибрати 2-3 зразків, замовити їх і скасувати продуктів протягом перших кількох днів випробувань. У цьому випадку ви можете прийняти розумні результати відбілювання (якщо зуби мають жовтий відтінок і вони не надто забарвлених) менш ніж за $ 15 с і ч.
2. Люди, які готові платити, але як можна менше – тактика для цієї групи є замовити безкоштовний зразок відбілювання зубів з першої групи бізнес-моделі (щорічне членство) спробувати продукт, і якщо ви задоволені результатами відбілювання тримати членства.
3. Люди, які шукають не менше, ніж ідеальне відбілювання-тактика для цієї групи є спробувати кілька різних безкоштовних відбілювання зубів зразки, дізнатися, які продукти є кращими для ваших потреб (простота використання та результати відбілювання) скасувати інші продукту і просто дотримуватися однієї ідеальний продукт для себе.

В даний час я впевнений, ви знаєте, до якої категорії ви вмістити в нього Так що не дозволяйте цієї інформації плутати вас. Вирішити, який з груп ви належать. Не здавайтеся вашого дозволу для білих зубів. Дійте зараз отримати безкоштовну відбілювання зубів зразки!