LASIK лазерної очної хірургії є недорогим

LASIK лазерної хірургії ока, або також відомий як один з видів лазерної хірургії ока, є засідаючи щоб зменшити залежність людей від окулярів або контактних лінз. Проходячи цього найбільше відомий як LASIK, яка стоїть для лазерного допомогу в кератомилез. Він покращує короткозорість і далекозорість людей, хоча короткозорим має більш високий показник успіху. Більше 90% людей, що проходять LASIK лазерної хірургії ока може розраховувати на досягнення половини свого бачення їх повне бачення або краще омолоджується. Люди з далекозорості переваги від операції, хоча такий успіх лікування короткозорості не гарантовано. Успіх це показує, що 98% людей, за всіх умов, які приймають операції можуть на законних підставах керувати автомобілем без окулярів або контактних лінз.

Ексимерного лазера використовується для зміни форми рогівки, створений напиленням тканини, щоб видалити нерегулярні формування та такий легкий правильно фокусуватися на сітківці, тому поліпшення зору і призводить до більш чіткого зображення. Місцевий очі анестезуючі краплі будуть застосовуватися знеболити очей, що робить цю процедуру практично безболісною. Пластик, прозорий, щит-як контакти будуть розміщені на очі, щоб запечатати хірургії роботи і видалити на ваш візит на наступний день. Крім того, безпосереднє, так що, коли ви виходите з операції ви зможете побачити чітку, хоча 4 дні рекомендується, перш ніж всі наслідки операції відзначені, як рогівка буде злегка опухлі і займе 3-4 днів до регенерації. Це коротка процедура займе всього 20-30 хвилин і пацієнти прийнято залишати в маленькій і годину.

Технологія зміни рогівки була перша думка в 1940 році і взяв до 1990 року, поки очі Lasik лазерна хірургія не була повністю розроблена і почала діяти на людей в 1992 році. Багато тисяч австралійців щороку, і мільйони людей в усьому світі в даний час вибір, якщо не вже вибрали пройти LASIK очної хірургії, переважна більшість Будучи дуже задоволені результатами і рекомендували б і повторити його.

Визначення наявності LASIK очної хірургії є права залежить від певних принципів. Ви повинні бути старше 18 років, і, якщо вам більше 55 років, консультації з клінікою про це рекомендується як вони будуть оцінювати, якщо ви можете пройти операцію і вироблення рекомендацій.

Медичні умови очей і загальних питань охорони здоров’я, таких як вагітність чи годування груддю слід проконсультуватися з клінікою також. Інформаційних семінарів з LASIK лазерної хірургії ока надзвичайно корисно, якщо б думали про рух в порядку і ви легко можете знайти місцевих семінару за допомогою пошуку в Інтернеті, або звертатися до місцевої клініці. Оцінки можуть бути замовлені в обраний вами лікувальний центр, і ви будете проінформовані про всі інформацію та очікування від ваших індивідуальних хірургії.