чи існує природна зморшки редуктор, який дійсно працює

Якщо ви все зовсім не стурбовані омолоджуючий догляду за шкірою, ви, ймовірно, пройшли через один природний зморшки редуктор за іншим. Ніхто не палички з першого наповнювача зморшок вони купують, це не тільки ви. Чому споживачі мають стільки проблеми з якістю продукції? Важко знаю точно, але я б сказав, що вони використовують неправильні критерії (чи ні критеріїв, Yikes!), Щоб вибрати шкіру кремом.

Реклама в цій галузі покликана відвернути вас. Чому ви думаєте, по догляду за шкірою компанії використовують моделі і актриси для просування своєї продукції? Три причини …

Знаменитості породжує хибне довіру і надію в вас.
Знаменитості розпалює емоції, що часто приводить вас до імпульсної покупки.
Коли ви зосереджені на красі знаменитості, ви не зосереджені на інгредієнти.

Цей останній пункт, що робитиме основну частину цієї статті — якість інгредієнтів. Пошук кращих природних зморшки редуктор так само просто, як і знання найбільш ефективних натуральних інгредієнтів. Але багато споживачів ігнорують етикетці інгредієнтів або тільки дати йому побіжного погляду. Це може бути пов’язано з лінню, але я думаю, що це відбувається тому, що споживачі просто поняття не маю, чому їх шкіра старіє.

Як ви можете знати, які інгредієнти працювати краще, якщо ви не знаєте, що вони повинні робити?

У молодості одержимий сучасній культурі, це дивно, як мало хто знає три причини старіння шкіри. Навчання трохи наука за старіння не повинні бути нудними, і це знання проходить довгий шлях у створення ви saavy споживчих наповнювача зморшок. Отже, давайте поговоримо реальних анти-старіння по догляду за шкірою, ось трійку зморшок викликають менеджерів шкіри:

Колаген і еластин втрати
Розбивка гіалуронової кислоти
Безкоштовний окислення

Ці три процесу відбувається всередині клітини шкіри прямо зараз. Вони зморшок шкіру і зробити вас виглядати старше. Як ви можете їх зупинити? Забудьте все, що інше, це те, що вам потрібно знати, щоб мати більш молоді і красивої шкіри.

Давайте коротко обговоримо першим великим менеджером шкіри — колагену і elasin втрат. Ці два білки шкіри необхідні для пружності шкіри. Але, як ви старієте, ваші клітини шкіри виробляють менше і менше. З виснаженням колагену і еластину приходить, ви вже здогадалися, зморшками. Так як же ви, природно, підвищити рівень колагену в шкірі? Ось те, де ви повинні бути обережні.

Не бігти і купувати природні редуктор зморшок з колагеном вказані на етикетці. Такий косметичний колаген відрізняється … і неефективними. Косметичні молекули колагену занадто великі для клітин шкіри, щоб поглинути, так що ви не отримуєте зміцнюючий вигоди. Замість цього, вам потрібно наповнювача зморшок містять інгредієнти, які стимулюють вироблення нового колагену всередині клітин шкіри.

Які природні речовини стимулювати виробництво колагену і еластину?

Ну, це питання є дуже важливим, я не хочу просто лавірувати на короткий відповідь на кінці цієї статті. На моєму сайті, у мене є сторінка обговорення, в деталях, природна речовина, яке було науково-доведено, що збільшення колагену і еластину на клітинному рівні.

Крім того, ви також можете дізнатися про інших двох великих менеджерів шкіри перерахованих вище, і конкретні інгредієнти для боротьби з ними. Після отримання всієї цієї маловідомої інформації, пошуку природних зморшки редуктор буде просто і без розчарувань.