це шоколад погано для вашої шкіри

Це важко іноді відокремити факти від вигадки, коли справа доходить до їжі, яку ви їсте. Є так багато корпоративних маркетингових стимулів за просування і рекламу оточуючих будь їжі, що важко зрозуміти, хто говорить правду. Є також чутки, що завжди плавають навколо, і ніхто не знає, звідки вони походять і які докази підтверджують свої претензії. Чутки може швидко стати широко прийнято переконання, якщо вони поширюються досить далеко, і не заражали наукових даних.

На щастя, багато доказів спливли нещодавно на захист найбільш універсальним заповітна продуктів, шоколаду. Виявляється, незважаючи на чутки, які поширені протягом багатьох років, шоколад не викликає акне, це насправді добре для вашої шкіри.

Є багато різних продуктів, які забезпечують великі переваги для вашої шкіри. Їжа, як морепродукти, цитрусові, горіхи, цільні зерна, і червоні і зелені овочі. Ці продукти містять інгредієнти, такі як вітамін Е, вітамін А, Омега-3 жирні кислоти, цинку і вітаміну С, який все це сприяє здоров’ю шкіри по-різному. Вітамін Е, як відомо, боротися із запаленням і зменшити старіння шкіри вільних радикалів в шкірі. Вітамін С також бореться із запаленням і нейтралізує вільні радикали, які передчасно ушкодження і вік вашого обличчя. Це також допомагає тілу у виробництві колагену, необхідний білок, який формує основну структуру шкіри. Омега-3 жирні кислоти зменшують сухість і запалення шкіри, а також допомагають очистити артеріях серця для поліпшення кровообігу. Гарна циркуляція має вирішальне значення для здоров’я шкіри. Цинк також є важливим живильною речовиною, яка допомагає в нове виробництво клітин і відшаровування від мертвої шкіри, яка допомагає надати шкірі приємне світіння.

Хоча більшість людей не буде включати шоколад у список, очевидно, вибір здорової їжі, як цільні зерна і зелені овочі, він насправді має деякі супер поживних речовин своїх власних. Він містить катехіни і флавоноїди. Поліфеноли, такі як катехіни знайдені в какао, фактично повідомлялося, поглинаючих УФ-світла, який може вносити внесок в останні дані, що щоденне споживання какао фактично зменшує УФ-чутливість в шкірі. Ці катехіни також несуть відповідальність за поліпшення кровотоку, який так важливий для здоров’я шкіри. Флавоноїди також трохи розумів поживної речовини в какао з істотною користю для здоров’я на шкіру. Недавні дослідження показали, що дієта, багата Флаваноли зменшується чутливість людської шкіри до ультрафіолетового випромінювання і допомагає підтримувати здоров’я шкіри, покращуючи структуру шкіри та її діяльність.

Механізми, за допомогою яких флавоноли какао покращують текстуру шкіри не відомі, але зростання в кровотік шкіри, викликані цими поживними речовинами, ймовірно, буде однією з основних причин для поліпшення зовнішнього вигляду в шкірі. Хоча тести, які показують ці результати все ще відносно попередніх, подальші дослідження підтвердили багато з переваг для здоров’я, які приходять від послідовної дієти флаванола багатих какао. Звичайно, шоколад слід вживати в помірних кількостях. Існує новий тип здоровий шоколад, який забезпечує ідеальне розміру укусу частин для здорового добової дози. Він також поставляється в комплекті з додаванням поживних речовин і вітамінів, які допомагають просувати загальний стан здоров’я, а також здоров’я шкіри.