обличчя зволожуючий – два великі інгредієнти потрібно в ваш

Коли востаннє ви використовували обличчя зволожуючий? Учора ввечері після того як ви умив обличчя, перш ніж ви лягли спати? Чи це було сьогодні вранці після душу, перш ніж покласти на макіяж? Я не знаю, як ви, але моє обличчя завжди почувається настільки м’якою і гладкою після того, як застосовувати обличчя зволожуючим кремом, а так як я використовую одну вранці і ввечері, я хочу бути впевнений, що я використовувати той, який робить велику роботу і добре для мене.

Я обличчя зволожуючий використання в нічний час, відрізняється від, що я використовую вранці. Вночі один важче і один я використовую під моїм макіяж протягом дня легше. Обидва вони залишити свою шкіру шовковистою і гладкою, і без плям, і я впевнений, що вони гарні для моєї шкіри.

Обидва продукти я використовую містять Cynergy ТЗ і нано-Lipobelle H EQ10. Ці продукти працюють разом, щоб допомогти зберегти мою шкіру м’якою, гладкою і без зморшок і тонких ліній. Cynergy TK стимулює вироблення колагену і еластину відростання, в той час як нано-Lipobelle H EQ10 проникає вниз через сім шарів шкіри, щоб боротися з вільними радикалами, які намагаються зробити моє обличчя зморшкувате, як чорнослив.

Коли я перебуваю у своєму кінці дев’яностих я не буду заперечувати, дивлячись на зморшки, коли я бачу себе в дзеркалі, але я тільки в моєму п’ятдесятих років, тому я не зовсім готовий до зморшкуватою ще подивимося. , Які можуть прийти пізніше – набагато пізніше. Так що я дуже вдячна за натуральні продукти, перераховані вище, які допомагають зберегти ці зморшки і тонкі лінії пішли від мого відображення в дзеркалі.

Я також вдячна ці інгредієнти є здоровими для моєї шкірі, і моє загальне здоров’я. Коли я почав досліджувати особи зволожуючий та інші продукти по догляду за шкірою і дізнався, більшість з них на аптеки і універмаг полиці були повні хімічних речовин, які можуть завдати шкоди моєму здоров’ю я відмовитися від використання цих брендів.

Продукти, які містять парабенів, аціламідной, діоксан, діетаноламін (DEA), моноетаноламіна (МЕА), триетаноламін (TEA), нітрозаміни і Padimate-O, щоб назвати кілька, є канцерогенними і поставити вас на більш високий ризик для різних форм раку . Шукаю піддається досить екологічних токсинів щодня, що я не можу контролювати як забруднення навколишнього середовища, так, що я можу контролювати, що я роблю. Використання здоровими, хімічної вільної крем для обличчя є однією з тих речей.

Крім того, що добре для мене, вони залишають моїй шкірі відчуття свіжою, м’якою і гладкою, і вони працюють. Перед використанням зазначених речовин у моєму обличчя зволожуючий мене були тонкі лінії на підборідді, які погрожували, щоб бути повноцінним зморшок. Тепер ці тонкі лінії пішли назавжди.

Якщо ви зацікавлені в читанні більше про цих великих інгредієнтів і що вони можуть зробити для вас, перевірити мій веб-сайт для отримання більш докладно. Якщо ви схожі на мене, вам сподобається те, що ви бачите в дзеркалі після замовлення і деякі початку їх використання. Не чекайте, почати боротьбу цих зморшок і тонких ліній сьогодні зі здоровим особи зволожуючий.