новий органічний догляд за шкірою рецепти для лікування різних захворювань природним

Чи є це втома очей, зморшки, укусів комах та опіків, є часи, що речі можуть трапитися з вашою шкірою. З наступним органічних догляду за шкірою рецепти та поради, ви можете лікування різних захворювань природно, залишаючи позаду багатьох з штучних забруднюючих речовин, які всмоктуються в наш організм через найбільш позабіржовому СНІДу.

укуси комах

Рецепт № 1: Змішайте 1 краплю мигдалевого органічного ефірного масла і 2 столові ложки випічки соди і 4 столові ложки дистильованої водою до утворення пасти. Застосувати, щоб вкусити і залиште на 20 хвилин, змийте теплою водою і висушіть

Рецепт № 2: змішайте 8 унцій дистильованої води з 2 столовими ложками англійська сіль. Застосувати компрес з мити ганчіркою, змоченою цією сумішшю.

жирної шкіри / акне

Рецепт № 1: зробіть маску з 1/4 органічних яблук (порошкова але неочищені), 1 органічних яєчний білок, 1/2 лимона органічні (очищений і без насіння), 30 органічних Томпсон виноград без кісточок, 4 столові ложки органічного крес-салат (дрібно нарізаний). Змішайте всі інгредієнти на середовищі протягом 3 хвилин. Нанести на обличчя, використовуючи ватні кульки і залиште на 20 хвилин. Змийте теплою водою.

Рецепт № 2: Змішайте 1/4 склянки йогурту органічні (звичайна) з 1 столову ложку дріжджів пивних. Суміш повинна бути рідкою, а якщо ні, додати трохи більше пивних дріжджів. Застосувати до жирної зони і залиште на 20 хвилин. Змийте теплою водою.

Рецепт № 3: Змішайте 1/2 склянки вівсяної муки органічні, сік з 1/2 органічних помаранчевий, і 1 чайну ложку натурального меду. Нанесіть на обличчя і залиште на 20 хвилин. Змийте теплою водою.

подряпини

Рецепт № 1: Це засіб має бути зроблено заздалегідь і зберігаються у випадках, коли це необхідно. Спочатку вам потрібно створити 4 спеціальних олій. Вам потрібно буде органічне оливкова олія, три герметичні, скляні банки і 4 свіжих органічних трав: календула, подорожник, конюшина червоний, і Сент-Джонс сусла.

Нехай в’янення трави на один день, а потім покласти кожен вид у своєму власному банку і покривають трави з оливковою олією. Закрийте банку і залиште під прямими сонячними променями протягом двох тижнів. Штам масло у використанні. Як тільки ваша масла виробляються, Вам знадобиться 1/4 склянки кожного з ваших спеціальні масла і 1 чашку органічні бджолиний віск.

Розтопити масло і бджолиний віск у великому, мікрохвильових печей миску, залити в герметичному, скляну банку і дайте охолонути. Якщо суміш занадто рідка після повного охолодження, необхідно додати трохи бджолиного воску розплавити і знову, якщо він занадто густий, додайте трохи більше нафти і розплавити знову. Застосувати до ран, коли це необхідно так само, як і при роботі з готовими антибактеріальними мазями.

Рецепт № 2: Замочіть області з англійської солі, розчиненої в теплій воді. Найпростіше це зробити, прийнявши теплу ванну з 2 склянки англійської солі в ньому.

осколки

Рецепт № 1: Замочіть області з англійської солі, розчиненої в теплій воді. Найпростіше це зробити, прийнявши теплу ванну з 2 склянки англійської солі в ньому. Тому що англійська сіль нічиїх токсини з шкіри і діє як протизапальний, ця ванна приверне осколок на поверхню.

Рецепт № 2: бинти тонкий скибочку органічного картоплі на осколок і нехай ночувати. Картопля нічиї речі зі шкіри та осколок має бути на поверхню до ранку.

засмага полегшенням

Рецепт № 1: Змішати 5 органічні огірки (пюре) і 2 1/2 чашки сухого молока в миску. Вилийте суміш у прохолодній / теплій ванні і замочити гарі протягом 20 хвилин. Суміш можна наносити безпосередньо на шкіру спалених, якщо ви віддаєте перевагу.

Рецепт № 2: Замочіть обпечене місце з англійської солі, розчиненої в теплій воді. Найпростіше це зробити, взявши прохолодною / теплій ванні з 2 склянки англійської солі в ньому.

втомлених очей

Натерти сиру картоплю і загорнути в марлю. Нанесіть на повіки на 20 хвилин, витираючи залишки від крохмалистих перед нанесенням макіяжу.

Зморшки:

Рецепт № 1: Cut органічних Томпсон виноград без кісточок навпіл і тиснява на зморшки, особливо навколо очей і рота. Залиште сік на обличчя на 20 хвилин, потім змийте теплою водою, повторювати щодня.

Рецепт № 2: Маш дуже стиглі банани органічного дуже добре, поширюється на все обличчя і залиште на 20 хвилин. Змийте теплою водою