зволожувачі – які інгредієнти входять до них

Зволожуючі є ключовим компонентом вашого режиму догляду за шкірою. Вони служать для зволоження шкіри клітини і зберегти вологості шкіри добре збалансовані.

Існують різні зволожувачі, доступних на ринку, які обслуговують різні типи шкіри. Хоча є багатий вершковий зволожуючі креми для сухої шкіри, є також легкі масла, доступними для жінок, у кого жирна шкіра. Ось кілька найпоширеніших інгредієнтів, які входять у виготовленні зволожувачів.

води

Це головний компонент всіх зволожувачів. Зволожувачі, як правило, і масло-в-воді. При застосуванні зволожуючих кремів, частина води випаровується, хоча деякі вбирається в шкіру. Самий зовнішній шар шкіри, роговий шар вбирає воду ефективно. Тим не менш, це не здатні пов’язувати це дуже добре. Ось чому вона потребує масляниста речовина, яке допомагає блокування у воду в шкірі. Це, як зволожувачі працюють. Вміст води всмоктуються в шкіру і вмістом олії допомагає тримати його там.

Продукт пропозиції:

Kinerase лосьйон
Це відмінний омолоджуючий і зволожуючий лосьйон, який покращує зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок і підвищує здатність шкіри утримувати вологу. Він містить Кінетін, на рослинній основі агента, який допомагає шкірі утримувати вологу.

проривних

Проривних являють собою речовини, які блокують випаровування води. Вазелін та інші подібні жирної інгредієнти є загальними проривних, що використовуються в зволожувачів. Справді, вазелін є основним інгредієнтом багатьох зволожувачі, часто згадуються як третій або четвертий інгредієнт препарату. Деякі інші загальні проривних є цетиловий спирт, ланолін, лецитин, мінеральне масло, парафін, і стеаринову кислоту. Популярні силікони, які діють як проривних є диметикон і циклометикон. Безмасляні зволожуючі креми, які вільні від всіх мінеральні та рослинні олії містять диметикон як оклюзійні агента.

зволожувачі

Зволожувачі, як правило, вода залучення інгредієнтів. Вони притягують воду в поверхню шкіри з двох сторін – від зовнішньої атмосфери, а також більш глибокі шари шкіри. У випадку низької вологості, коли атмосфера містить дуже низькі рівні води, зволожувачі всмоктувати воду в шкірі. Це робить шкіру ще суші. Через це, зволожувачі завжди використовуються в комбінації з проривних, які допомагають у пастку вологи всмоктується на роговий шар.

пом’якшувальні

Це компонент, відповідальний за прийняття шкіру гладкою та еластичною. Часто проривних як диметикон і деякі зволожувачі діють як проривних. Насправді, відмінний пом’якшувальна речовина ізопропіловий спирт!

вітаміни

Популярна форма вітаміну А є актуальною ретиноєвої кислоти. Це зменшує поява тонких ліній і зморшок і прискорює виробництво колагену. Насправді, ретиноїди широко використовуваних анти старіння по догляду за шкірою формалізації. Ретинилпальмитат є поширеною формою вітаміну А, який використовується в зволожувачів. Це дуже стабільною молекулі, яка є менш активним, ніж ретиноєвої кислоти.
Зволожувачі можуть також містити вітамін С у вигляді аскорбінової кислоти і вітаміну Е в якості токоферолу ацетат. У них є чудові антиоксидантні властивості і забезпечують величезну користь для шкіри, особливо в більш високих концентраціях.

Продукт пропозиції:

Obagi C професійні сироватки 15 відсотків
Це зволожуюча сироватка, яка містить 10 відсотків вітаміну С, життєво важливим компонентом дюйма Це нейтралізує дію вільних радикалів і запобігає їх від пошкодження шкіри. Крім того, він стимулює утворення колагену в шкірі і забезпечує його надійний захист.

ментол

Багато зволожувачі, які допомагають зняти свербіж шкіри містять ментолу. Ментол дає відчуття прохолоди в шкіру і допомагає зменшити свербіж шкіри.

молочна кислота

Молочна кислота є потужним альфа-гідроксикислоти, що особливо корисно проти сухості шкіри, акне і зморшок. Молочна кислота видаляє мертву шкіру, що покривають шкіру пори і потоком допомогою шкірного сала більш вільно. Це допомагає мінімізувати прориви і лікування акне

Продукт пропозиції:

є клінічною активна сироватка
Це дивовижні зволожуючі сироватки, який допомагає запобігти передчасне старіння і ремонт пошкодженої шкіри, очищаючи від відмерлих клітин шкіри і підвищуючи вироблення колагену в. Сироватка містить 8% гліколевої, саліцилової 2%, 2% молочної і 0,5% койевую кислоти, які роблять шкіру гладкою і пружною. Воно також запобігає різні ознаки акне, як прищі, вугрі і білі вугри.