гліколевої кислоти, в якості боротьби зі зморшками

З усіх альфа-гідроксикислоти (AHA), використовуваних у догляді за шкірою, продукти гліколевої кислоти забезпечити найбільш ефективні результати в омолодження шкіри. AHA є відмінним отшелушивающие шкіру, які працюють, щоб видалити мертві клітини шкіри зібралися на поверхні шкіри, щоб розкрити більш м’якою, гладкою і молодшою ​​шкіри. Крім того, гліколевий пілінг особи є ефективної боротьби із зморшками, які можуть також збільшити вироблення колагену, покращує еластичність, покращує тон шкіри і текстури, і зменшення розширених пор.

Дивно те, що АНА природно, одержуваного з цукрової тростини, молоко, або фрукти. Що стосується анти-старіння, безперервного позитивного результату, тому що ці види продукції були введені на ринок показує поліпшення тонких ліній і зморшок довела, що гліколева кислота може витримати випробування часом. Навіть вікові плями або сонячні плями, які можуть змусити людину виглядати строго у віці може бути значно поліпшена з використанням продуктів гліколевої кислоти. Гліколевий пілінг працює для відлущування і очистити верхній шар шкіри, що надає йому більш гладку структуру, стимулюючи зростання здорових клітин шкіри. При використанні в поєднанні з відсотком гідрохінон, вікові плями і інші плями можуть бути повністю вилучені. Як гліколевої кислотою видаляє мертві клітини поверхні шкіри, гідрохінон може краще проникати в шкіру таким чином нові клітини шкіри не пігментовані.

Суть в тому, що продукти, гліколева кислота, не роблять різниці. Протягом відносно короткого періоду часу, помітне поліпшення можна побачити в текстури шкіри і при тривалому використанні він може навіть запобігти зморшки не з `являлися передчасно. При використанні на рекомендований графік, гліколева кислота є перевіреним способом зменшити тонких ліній і зморшок і виробляє значне поліпшення на пошкодженій сонцем шкіри.

Кращий гліколевої кислоти тепер можуть бути використані в домашніх умовах, навіть професійні гліколевої сила, яка раніше була доступна тільки через медичний спа-центрі або дерматолога. Шкіра Rx пропонує продукти гліколевої кислоти в сильні до 40% для домашнього користувача. Для перших користувачів гліколевої час лікування, шкіра Rx клініка рекомендує гліколевого пілінгу комплект # 1, який має 30% гліколевої кислоти. Для досвідчених користувачів гліколева кислота, спробуйте гліколевого пілінгу Комплект № 3, 40% гліколевої лікування. В між кожним гліколевої лікування, шкіра Rx пропонує гліколевої кислоти продуктів, включаючи гліколева лосьйон для обличчя, гліколева особі польської, і крем-гликолевий особи. Кожна з цих професійних продуктів гліколева кислота має сили анти-старіння вигоди і містить високоякісні інгредієнти для кращих результатів.