гелеві нігті – нігті свердла для ідеальної подачі нігтів

Нейл-арт допомагає зробити ваші нігті виглядають чудово. Однак, перш ніж ви можете отримати будь-яку мистецтва зробили на них, є багато зусиль, які насправді йде на підготовку нігтів. Одним з найбільш важливих є процес подачі. Ваші нігті повинні бути точно подав і очищені від майстер манікюру з великим досвідом, щоб не пошкодити нігті. Ви можете також розглянути питання про подачу ваші нігті самостійно, якщо ви досить гарні для роботи за допомогою простої електричної файл або свердло нігтя. Рука подачі також варіант, але не буде вам професійний вид, коли свердло нігтя з правильним біт може отримати.

Свердла нігтя в основному електричним фільтром ногтей для подачі заявок, скорочення, полірування, очищення та засипка нігтів. Це економить манікюру значний час в порівнянні з рукою подачі і також отримує кращі результати. Важко чистити і досягти таких областях, як бічні стінки і кутикули легко піклуватися за допомогою правильного свердло нігтя.

Свердла нігтів дуже корисні для подачі акрилових та гелевих нігтів, як за допомогою рук фільтром буде важким для формування цих штучних нігтів. Якщо ви тільки починаєте використовувати дриль, рекомендується почати з піском смуг. Вони повинні бути послизнувся на оправці, і дасть вам гарну практику для очищення поверхні нігтя і для педикюру. Єдиним недоліком є ​​те ці смуги призначені для одноразового використання і не може бути вилікуваний.

М’які свердла добре використовувати для натуральної нігтьової пластиною і доступні в стовбур, куля і конус сортів. Для акрилових нігтів, свердла доступні в широкому діапазоні матеріалів і. Карбід біти вважаються одними з кращих у галузі, оскільки вони мають високу якість і технік повинен застосовувати менший тиск на клієнта нігті. Це у свою чергу знижує тертя і тепла і запобігає нігтя від ушкоджень і опіків. Велика бочка золотого карбід біти гарні для скорочення, переробки C криві і робочої поверхні. Аналогічно конуса і конуса конічної золоті карбідом корисна для кутикули та бокових стінках роботи під нігтями. Футбольні золоті карбідом, щоб отримати під кривою довгі вигнуті нігті. Перевернутий конус карбіду корисно для нової лінії посмішки. Трохи алмазу використовується для заповнення французька.

Ви завжди повинні зробити свою домашню роботу, перш ніж ви насправді інвестувати в цвях дриль і свердла нігтя. Ви повинні мати на увазі ваше використання, чи є ви професіоналом або початківцям, так і суму, яку ви готові витратити на буровій. Ви можете почати інвестування в базовій комплектації свердлом, а потім перейти до більш високих рівнів, як ваші парить довіри. Нігтя свердло слід також періодично міняти, щоб забезпечити Вам отримати кращі результати і завжди повинні бути оброблені з обережністю, щоб не пошкодити нігті або ваших клієнтів.

Манікюру зазвичай вкладають у всіх цих свердел або набору свердло, щоб отримати максимальний результат на нігтях. Вони також забезпечують гігієни для своїх клієнтів, кожен біт дезінфекції перед використанням його на наступного клієнта.

Тому переконайтеся, що, наступного разу ви відвідуєте манікюрний салон, обслуговуючому використовує свердла нігтя з відповідними бітами. Ви впевнені, щоб вийти з прекрасною нігті.