як запобігти прищі і сприяти здорової шкіри в 3 етапи

Прищі велика дилема для багатьох підлітків і молодих дорослих. З цієї причини завжди була лихом про акне і його наслідків. Щороку Є мільйони доларів витрачаються на управління акне і його наслідків.

Ці гроші можна витратити, якщо ви впевнені здійснювати здорові звички для запобігання акне. Запобігання поганих практик настільки ж необхідним, як за допомогою правильного продукту. Ми намітили найбільш необхідним речей, які ви повинні зробити, щоб зберегти акне без шкіри.

Крок 1 – очищаючи шкіру

Важливо, щоб зберегти шкіру чистою і вільною від забруднюючих речовин. Кожен графік догляду за шкірою повинен включати продукти, які пристосовують для вашої шкіри і повинні використовуватися наступним чином:

Очищення: Ви повинні вимити обличчя двічі на день. Завжди використовуйте теплу воду, щоб очистити з продуктом і обережно промокніть шкіру насухо чистим рушником обличчя.

Тонизирование: використання безалкогольне тонера, щоб змити надлишки продукту.

Зволожуючий: Для досягнення найкращих результатів, зволожують відразу після тонування.

Пілінг: відлущуючий це додатковий крок, який може бути об’єднаний з вашим звичайним лікуванням акне шкіри. Регулярність залежить від вашого віку і типу шкіри і може варіюватися від декількох разів на тиждень до декількох разів на місяць.

Крок 2 – правильно харчуватися

Хоча дослідження не переконливі про асоціацію між їжею та прищі прищі, то ясно, що здорове харчування є корисним для всього тіла. При їжі різних фруктів і овочів і обмежити споживання смажених продуктів і продуктів з високим вмістом жиру, ваше тіло буде краще оснащений для обробки хвороби і гормональні коливання.

Кожна дієта повинна містити певні поживні речовини, які необхідні для здорової шкіри лікування. Вітамін А підтримує здоров’я шкіри. Вітаміни групи В, у тому числі вітамін B1, є антиоксидантами, які очищають шкіру від токсинів і вільних радикалів, тим самим забезпечуючи акне вільної шкіри. Вітамін В3 сприяє загоєнню пошкодженої шкіри і перешкоджає розвитку акне. Вітамін Е допомагає рівні впливу антиоксиданту. Цинк допомагає зменшити дефекти шкіри і зупинити акне шляхом нормалізації певних гормонів. Крім того, відповідну дієту збереже зволожена шкіра. Це також допоможе вам контролювати свою вагу і настрій.

Крок 3 – уникати подразників

Подразники включають продукти і звички, які можуть зробити існуючі проблеми акне гірше.

Вам слід триматися подалі від наступних продуктів:

-Засобів, що містять спирт, алкоголь може висушити шкіру і роблять її більш вразливою для бактерій.

Продукти, які містять компоненти комедонов; хороший продукт шкіри, як правило, позначені як і комедонов.

Шкідливі звички, які можуть посилити існуючі проблеми акне є:

-Popping прищів і прищів; Завжди намагаюся вислизнути смикає існуючих прищів. Ця звичка може призвести до пошкодження прилеглих тканин і дратують прищ.

-За очищення шкіри, шкіра не повинна розглядатися суворо. Вислизати від гарячої води та очищення занадто важко. Правильні продукти чищення буде успішним без жодних зусиль з вашого боку.

-Використання забруднені рушники особи і наволочки, обидва можуть містити бактерії, які можуть зробити акне гірше. Тому вкрай важливо, щоб утримувати їх в чистоті, вимийте їх часто.

Іноді після цих простих кроків не достатньо

Не соромтеся, щоб побачити дерматолога якщо у вас є важкий випадок акне. М’який акне і випадковий прищ може бути виправлено з позабіржовому акне крем лікування. Однак, оскільки більш важкі ознаки акне може створити значну біль, роздратування і / або рубців, професійна консультація є доцільним.