офісом пластична хірургія дуже безпечно

Якщо ви плануєте зробити пластичну операцію зробити в найближчому майбутньому, як ви шукаєте право косметичного хірурга, ви знайшли, який виконуватиме вашу роботу в лікарні і багато, які будуть виконувати його в амбулаторних або офісу на основі об’єкта.

Якщо ви думаєте, що вам потрібно турбуватися про безпеку мають косметичних процедур зроблено поза стаціонару, подумайте ще раз! Обширні нові дослідження, опублікованого нещодавно виявили, що таких операцій були настільки ж безпечні, коли проводиться в кабінеті основі місць, як в лікарнях.

Дослідження було опубліковане в офіційному медичному журналі Американського товариства пластичних хірургів (АСПС) називається пластичної та реконструктивної хірургії (PRS), і це було в глибокий погляд на понад 1,1 мільйона різних процедур в офісі центрів. Отримані дані показали, що рівень смертності у цих установах було набагато менше, ніж навіть один відсоток, це 0,002 відсотка!

“Дослідження показує, що пластична хірургія в акредитованих об’єктів є безпечною і смерті рідкісні”, сказав Хірург ASPS члени і співавтор дослідження Джеффрі Кіз, MD. “Тим не менше, люди повинні розглянути пластичної хірургії з тієї ж серйозністю, медично необхідну операцію. Найголовніше, пацієнти повинні мати свої процедура, що виконується Хірург ASPS член в акредитованому об’єкті”.

Кіз та інші розглянули дані, зібрані американської асоціації з акредитації Послуги Амбулаторна хірургія (AAAASF) в період часу з січня 2001 по червень 2006 року. AAAASF проводить акредитацію центрів хірургії, якщо всі косметичні хірурги рада сертифікованих і вже в змозі виконувати пластичні операції в лікарні з відповідними повноваженнями. Ця група також вимагає від усіх акредитованих центрів повідомляти про будь ускладнень і смертельних випадків щороку.

Із понад 1100000 процедур, виконаних в акредитованих амбулаторій протягом періоду часу, смерть сталася тільки 2,02 разів з кожних 100 000 процедур, швидкістю, яка за ціною від операцій, які виконуються в умовах стаціонару. І більшість смертей, які відбуваються від легеневої емболії, або згусток крові, який мігрує в легені і кров з блоків отримує через кровоносні судини. Це ризик того, що всі люди стикаються, чи є вони мати косметичну хірургію або медично необхідну процедуру виконується.

“У той час як всі операції несе ризики, суть в тому, що це дослідження ілюструє пацієнти можуть і повинні відчувати себе в безпеці, коли вони йдуть Хірург ASPS члена, яка виконує свої процедури в акредитованій об’єкта”, сказав президент Річард ASPS Д’Аміко, MD. “Дивно, але тільки 14 держав мандата акредитації об’єктів, так що це до пацієнта, щоб бути обізнаним. Безпеки пацієнта і життя є все.”

Потенційні пацієнти можуть отримати безпечне пластичної хірургії офісом центри ходити по магазинах навколо і просять Який з них AAAASF акредитованих і чи є у них ради сертифікованих пластичних хірургів в практику. Це також розумно, щоб перевірити тлі хірурга і освіти та досвіду. Всі ці фактори вступають в гру, коли ви шукаєте, щоб отримати кращі результати якості від вашого косметичною процедурою.