як уникнути сверблячки зими і ефективно лікувати

Зима може бути абсолютним кошмаром місяць для нашого волосся і шкіри. Холодні, вітряні вітрів і вкрай низьких температурах дійсно може зіграти злий жарт з нашими тілами, якщо вони не повністю захищені.

Ми всі знаємо, що зима може принести сухий, лупиться шкіри, але те, що багато хто з нас не знають, є те, що є насправді стан, який називається Зими свербіж, який, очевидно, відбувається тільки в зимовий період. Це стан, який викликає свербіж, червоний висип і неймовірно сухої шкіри.

зим свербіж і його причини

Є багато причин, чому ми може розвинутися Зими свербіж, і одна з цих причин є опалення. При дуже низьких температурах зовні, і опалення з’явився повний всередині, наша шкіра часто закінчується висихання. Отже, перше, що ви можете зробити, щоб цього не відбувалося це вимкнути опалення, навіть якщо це всього лише трохи, і, можливо, навіть придбати зволожувач який дійсно допоможе зберегти кімнат у вашому будинку фільтрується.

Інша причина Зими Сверблячка може бути хімічним агентам. Вони включають в себе миючі засоби, а також, коли погода починає холоднішати ми прикрити нашу шкіру набагато більше. Це може викликати тертя важкий одяг треться об шкіру, і це може викликати симптоми Зими свербіж.

Кількість гарячої води, яку ви використовуєте на вашій шкірі також впливає. Так само, як гарячий, сухе повітря позбавляє шкіру її вологою, гаряча вода також робить те ж саме. Це тому, що гаряча вода позбавляє шкіру її натуральні ефірні масла, що в свою чергу робить шкіру дуже сухою. Купання у прохолодній теплою водою необхідно в зимовий період, навіть якщо ви хочете зробити це так жарко, як можливо через холодну погоду!

Умова може вплинути абсолютно різного віку, будь то ви працюєте на відкритому повітрі в зимову погоду, або погоду ви старше або домогосподарку, яка має опалення з’явився весь день. Хто ви, якщо у вас є шкіра, ви схильні до ризику розвитку Сверблячка Зими!

лікування та профілактика зими свербіж

Якщо у вас є Зими свербіж, або ви просто хочете, щоб не допустити цього, є певні речі, які ви можете зробити. До них відносяться:

переконайтеся, що шкіра добре змазаний

Важливо, що ви тримаєте вашу шкіру, а зволоження, як ви можете. Після кожної ванни або душу, які ви приймаєте, вам дійсно потрібно, щоб почати застосовувати зволожуючий крем на все тіло, з тим щоб зберегти вологу замкнений у шкіру. Як згадувалося раніше, вологи часто втрачається той час купання, так що це завжди гарна ідея, щоб зволожити.

Головне, що потрібно пам’ятати, що ви не повинні купувати найдорожчий зволожуючий крем на ринку. Дешевші продукти, такі як вазелін або мінеральне масло часто роблять кращі зволожувачі і вони набагато дешевше, ніж інші продукти!

Дотримуйтеся обережності при висихання шкіри

Розтирання шкіри занадто багато може викликати, щоб він став сухим. Поплескуючи шкіру сухою завжди кращий спосіб піти про це, і в ідеалі ви повинні тільки погладити його, поки він не став вологим, а потім нанесіть зволожуючий крем. Дивно зволожувач працює краще, коли шкіра волога, ніж якби шкіра була абсолютно сухою. Так що наступного разу, коли ви купатися, після чого промокніть шкіру вологою і нанесіть зволожуючий крем!

ухиляються від різких продуктів

Багато людей роблять помилку, пральна себе з жорсткого мила і гелів для душу. Ви можете навіть не розумієте, що ваш гель для душу або мило суворий, але якщо ви подивитеся на список інгредієнтів, ви повинні побачити, що він містить алкоголь, і що має вкрай негативний вплив на суху шкіру.

Загалом ви повинні піклуватися Вінтерс свербіж такий же, як при роботі з будь сухої шкіри. Зберегти шкіру добре зволоженою, промокніть шкіру сухою, і спробувати дістати зволожувача. Якщо умова не прояснює ви дійсно повинні проконсультуватися з лікарем. Вони будуть в змозі дати вам правильний діагноз і сказати вам, які методи лікування ви повинні використовувати. Зими Сверблячка піддається лікуванню, і це повинно зникнути з часом.