чотирьох основних чинників, які ви повинні знати перед чистити волосся

Є певні речі, які ви повинні мати на увазі, перш ніж чистити волосся, як частина вашого щоденного догляду за волоссям: чистка вологою волосся може призвести до його руйнування, розчісуйте волосся після розчісування він, струшуючи з пластиковими щітками може призвести до стартовий волоссям , і існують різні типи щітки для волосся.
Це мрія кожного мати гарне волосся. Ви можете помістити ваші гроші в різні по догляду за волоссям від професійних процедур салону все, аж до натуральної олії Аргана волосся. Проте відповідне що ви можете зробити для вашого волосся, це слідувати здоровому щоденного догляду за волоссям. Чистки волосся, ймовірно, найбільш практикується рутини догляду за волоссям, але це більш глибоке, ніж більшість людей розуміють.
Тому що може викликати пошкодження під час чищення вологе волосся, ви повинні чекати, поки він висохне
Більшість людей, особливо тих, хто в поспіху, щоб дістатися до роботи чи школи, які, ймовірно, використовувалися для чищення мокре волосся. Люди не знають, що чищення волосся після душу може викликати його заплутати і ламатися. Бажано, щоб ваші волосся сухе, а потім за допомогою пальців Detangle його перед використанням щітки для волосся на ньому.
До чищення ви повинні бути впевнені, щоб прочесати волосся
До чищення, ви повинні спочатку гребінцем по волоссю, щоб уникнути заплутування. Починайте розчісувати волосся від кінчиків першим. Зніміть вузлів і зв’язок, перш ніж продовжити. Як позбутися від брудних клубков у ваші волосся, то краще почати з розчісування тільки кілька пасом за раз до отримання однорідної безперервного руху кожного ходу досягається. Розчісуйте волосся тільки після того, як правильно detangled Ви повинні чистити волосся, починаючи з коренів і далі вниз до самих кінчиків.
Стартовий волосся може призвести, коли пластикові щітки використовуються
Проблеми з дешеві, пластикові щітки волосся є те, що вони можуть створити електростатичний заряд і зробити ваше волосся полетіти. Кисті високої якості може допомогти запобігти подальші проблеми. Є багато кистей волосся доступні на ринку, і багато з них зроблені для певної мети, так що не забудьте вибрати правильний вибір для вашого волосся.
Є багато типів щітки для волосся
Стрижка СНІДу бувають різних моделей, кожна з яких має власний унікальний дизайн і цілі. Вентиляційні волосся пензлем є одним з основних, який називається так через його мають вентиляційні отвори, які дозволяють повітряному потоку. Вентиляційні волосся пензлем краще для додання об’єму і висоти. Інший тип щітка для укладання, яка не має отворів і утворює півколо вигину. Для Боба стилі порізи і середньої довжини волосся, щітки для укладання підходять. Більшість чоловіків використовують подушки кисті. Вона має базу, яка м’яко м’які. Ця кисть також хороша для середньої довжини волосся і волосся, які не надто товста. Інший різновид щітка для волосся має круглу форму. Це найбільш відомий для завивки волосся, але вони використовуються для інших речей. Круглі щітки волосся також відмінно підходить для згладжування і випрямлення хвилястого або кучерявого волосся. Плоскою щіткою виглядає так само, як вказує його назва. Це набагато більше і більш плоскі, ніж подушки кисті. Для довгих і природно пряме волосся, весла кисті ідеально підходять.
Тільки чистити волосся і робити нічого не дозволимо, щоб вона виглядала відмінно. Поєднання правильній техніці та належного інвентарю дозволить зберегти ваші волосся шукає своїх кращих проявах.