п’ять плодів, які можуть змінити ваше благополуччя і душі

Авокадо, продукти, фрукти, здоров’я

Які у вас улюблені фрукти? Полуниця, ківі, кавуни, сливи, авокадо і завантажуються з багато користі для здоров’я. Ці плоди велика, як закуски протягом дня.

Влітку на нас і з цим ми благословенні рясні свіжих фруктів і овочів. Я люблю фрукти всіх видів. Полуниця, авокадо, ківі, кавун, сливи і є одним з багатьох обраних для багатьох людей.

Користь для здоров’я ці п’ять свіжих фруктів, перераховані тут.

Полуниця:
Полуниця мають відмінні джерела білка, більше вітаміну, ніж апельсин, і може підтримувати нормальний рівень цукру в крові просто їдять одну чашку.
Полуниця також може очистити від шкідливих токсинів в крові, і видалення зубного каменю з зубів, а також зміцнення гумки.

Авокадо:
Авокадо поставити багато протиракових антиоксидантів. Якщо ви думаєте, що вони завантажуються з жиром, то ви праві, але жир мононенасичених жирів, які є хорошими для вас жир.
Авокадо був використаний, щоб допомогти людям з сексуальними проблемами, допомогти з травної та кровоносної проблеми.

Салат з авокадо:
Це досить добре змішайте скибочки авокадо з копченим філе курки.
Ви повинні просто приготувати салат з гарною одягом, і ви додаєте на нього скибочки авокадо і копченим філе курки з, а деякі сосни.
Зверни особливу увагу Маленька хитрість, щоб вийняти велику яму авокадо. Наріжте авокадо на 2 частини з великим ножем. Тоді, вдарив сильно ями з різким бік ніж і тепер ви зможете вийняти ями в легкий шлях.

ківі:
Ківі може допомогти зменшити згортання крові, що може сприяти серцеві напади. Два або три ківі день дорівнює добової дози аспірину. Кращий з усіх, ківі це все природно, і не дає побічних ефектів.

Ківі додатково дороге волокно, яке допомагає захистити плекати увазі хвороби, цукрового діабету, крім того, як рак товстої кишки.
Ківі додатково виявлені як процедури розраховують на хрипи Крім того, як кашель.

Кавун:
Кавун містить відмінною причиною калій, добавки також C. Легко дві страви з кавуна дає 18 міліграмів рак-бокс лікопін антиоксидант, ніж додатковий критий attributerate помідор.

Він також повідомив, зберегти кавун при кімнатній температурі, так як вони мають набагато вищий рівень антиоксидантів (бета-каротин і лікопін), ніж ті, які тримають у холодильнику. Вони навіть краще, ніж свіжозібраних дині. Холодний кавун за кілька годин до різкої і обслуговування, оскільки після різати, він повинен зберігатися в холодильнику.

Чистої суп кавуна додатково, як дині:
Це заморожування суп додатково до милої вино додатково до декількох крихітний кульку з 3 різних динь додатково, як MÜNT.
У презентації, ви можете вибрати як 3 різних кольорів. Скарлет, як кавун додатково у вигляді жовтої додатково, як бліді додатково до 2 різних категорій дині.
Зверни особливу увагу Для введення право кулі дині, шеф-кухар причини пристрій подзвонив “Паризьен”. Це конкретні точні скромні ложкою.
Як суп встановлений, це поодинокі hconcerning перебування в хвилину (мінімум 2 години) холодильника.

чорнослив:
Зливи з’являтися багато різних квітів, крім того, як пропонують прекрасний агент вітаміну С, А, В2, бета-каротин, додатково, як калій. Зливи додатково величезні агентом харчових волокон.
Зливи аналіз, щоб скоротити додатково в якості захисту сигнал заморожування, грип, астма, розум хвороба, інсульт, ревматоїдний артрит, крім того, як рак. Це додатково допомагає розрізнити залізо тіла, додатково, як величезні цілому проносне.

Запасіться ці свіжі фрукти і з’їсти їх так часто, як ви можете. Більшість з цих фруктів малі за розмірами, так що є два або три порції в день можна. Здоровий дух, здорове тіло і здоровий дух дасть краще життя.