платити за ваші пластичної хірургії

Пластична хірургія майже завжди планової операції, якщо немає основної медичної причини. Таким чином, Ваша медична страховка, ймовірно, не збирається, щоб приховати це, що означає, що ви повинні.

платити за ваші пластичної хірургії

Якщо ви не можете зробити деякі єдиним аргументом для вашої компанії медичного страхування, він збирається відмовитися від будь-яких претензій уявити пов’язані з пластичної хірургії. Якщо ви читали крихітні шаблонним мовою в твій поліс страхування здоров’я, і ​​це крихітне, ви знайдете його платить тільки за медичної необхідності операції. Термінологія відрізняється політики, але основна ідея полягає в ви повинні мати довідку від лікаря із зазначенням операції має вирішальне значення для вашого здоров’я в цілому. Відчувати себе краще про свою зовнішність не медичні необхідну основу!

Як і більшість медичних процедур, пластична хірургія не з дешевих. Простий ін’єкції ботокса може працювати пару сотень баксів, але найбільш значущі процедури збираємося запустити пару тисяч доларів як мінімум. Простіше кажучи, ви повинні дати деякі думки щодо платежу для процедур.

Найпростіший спосіб впоратися з витрат на оплату пластичної хірургії, щоб накопичити грошей і платити готівкою. Ваш хірург буде любити вас, тому що правлять гроші, навіть у пластичній хірургії. Крім того, ви також можете вирватися кредитні карти з високою межею і зарядити його. Ах, пластикові платити за пластичну хірургію. Безумовно, є метафізичне повідомлення там!

У капіталістичній економіці, завжди є компанія шукає можливості. У світі пластичної хірургії, більше, ніж кілька компаній пропонують фінансування для вашої процедури. Фінансування у вигляді незабезпечених кредитів. Ці кредитори будуть фінансувати всі або частину вартості процедури, але ви повинні звернути пильну увагу на дрібний шрифт. Процентні ставки можуть бути схожі на кредитні карти, а значить, ви в кінцевому підсумку платити набагато більше в довгостроковій перспективі.

Деякі лікарі приймають цю форму оплати, а інші ні за меж надіти суми платежу компаніями. По суті, компанії вимагають лікаря приймати менше, ніж нормальна плата, так само як медичні страхові компанії роблять з більшістю медичних працівників. Лікарів ненавиджу ці шапки і деякі просто не буде миритися з цим. Суть в тому, переконайтеся, що в питанні хірург приймає цю форму оплати, перш ніж через процес подачі заяви.

Для більшості людей, кращим варіантом для оплати пластичної хірургії є старої ощадний рахунок. Оскільки американці ганебно погано заставки, ви, можливо, захочете перевірити інші варіанти.