натуральна косметика

Краса є характеристика людини, місця, об’єкта чи ідеї, яка забезпечує сприйняття досвіду задоволення, сенс, або задоволення. Краса вивчається як частина естетики, соціології, соціальної психології та культури. Як культурна створення, краса була дуже комерційним. “Ідеальна краса” є особою, яким захоплюються, або має риси широко віднести до краси в певній культурі.

Досвід «краса» часто включає в себе інтерпретації деяких особи як в балансі і гармонії з природою, що може призвести до почуття тяжіння і емоційного благополуччя. Тому що це суб’єктивний досвід, він часто говорив, що “краса знаходиться в очах дивиться”. У найглибшому сенсі краса може породити основні досвід позитивного роздуми про сенс власного існування. Тема краси це те, що резонує з особистісним змістом. Краса може бути історичної пам’ятки або фізичної краси, і обидва мають своє власне значення.

Найбільш ранні західні теорії красу можна знайти в роботах ранніх грецьких філософів від досократіческой період, наприклад, Піфагор. Великі очі і ясний колір обличчя, наприклад, вважаються красивими у чоловіків і жінок у всіх культурах. Особливості новонародженого по суті своїй привабливій і молодість в цілому пов’язане з красою. Існує доказ того, що перевага красиві обличчя виникає в ранньому розвитку дитини, і що стандарти привабливості подібні для різних статей і культур.

Фундаменті, закладеному грецькі та римські художники також поставили стандарт чоловічої краси в західній цивілізації. Ідеальний римської був визначений як високий, м’язистий, довгоногий, з повною головою густе волосся, високий і широкий лоб – ознака розуму – широко розставлені очі, сильна лінія брів, місцями ідеальний ніс і профіль, менший рот і сильна лінія щелепи. Поєднання цих факторів буде, як це відбувається сьогодні, створення вражаючої «Гранд» вид гарний мужності.

Характеристика людини як “красивий”, будь то на індивідуальній основі або громадськими консенсусу, часто грунтується на деякій комбінації внутрішньою красою, яка включає в себе психологічні чинники, такі як особистість, інтелект, грація, Конгеніальність, чарівність, цілісність, відповідність і елегантність, і зовнішньої краси, який включає в себе фізичні фактори, такі як охорона здоров’я, молодість, сексуальність, симетрія, посередність, і колір обличчя.
Внутрішня краса, однак, є більш важко оцінити кількісно, ​​хоча конкурси краси часто стверджують, що взяти це до уваги, а також.

Сильний індикатор фізична краса “посередність”, або “koinophilia”. Коли зображення людських осіб усереднюються разом, щоб утворити складовою образ, вони стають все ближче до “ідеальним” чином і сприймаються як більш привабливі. Еволюційно це має логічний зміст, що сексуальні істоти повинні бути притягнуті до товаришів, які мають переважно загальні або середні можливості. Ще одна особливість красивих жінок, які були вивчені дослідниками талії до стегна приблизно 0,70 для жінок. Фізіологи показали, що це співвідношення точно вказує родючості більшості жінок. Краса не обмежується виключно жіночої статі. Це відрізняється від думки про те, метро сексуальної, яка фокусується в основному на поведінку чоловіків у традиційно жіночими способами.

Таким чином, косметичні товари також можете зробити половину виконану роботу для прикраси вашої зовнішності.