марокканського масла – 10 відпустку в кондиціонері

Марокканського масла володіє унікальною якістю миттєвого поглинання у волосся, створюючи миттєвий блиск не залишаючи жирного залишку.

-Пом’якшує товсті некерованими волоссям.
-Відновлює блиск і м’якість волосся мляво.
-Зміцнює ламке волосся.
-Сприяє загоєнню і забезпечує живлення волосся, пошкоджених фарбуванням та стиль.
-Створює оптимальний баланс для волосся і шкіри голови.
-Живить шкіру голови (знімає свербіж, сухої шкіри голови)
-Захищає від ультрафіолетових променів та інших факторів навколишнього середовища.
-Зменшує час сушіння і прискорює стиль часу.

Марокканського масла має запатентовану формулу невагомим, не нарощувати.

Зберігається в пляшку з темного скла для захисту нафтових від ультрафіолетових променів, які викликають окислення і деградація

про Moroccanoil ™

Moroccanoil ™ розробила унікальний, ультра легкий, нежирна формула, яка запечатує у виробництві взуття шовковистою досконалості для всіх типів волосся. Moroccanoil ™ поєднує в собі традиційні методи з сучасними потребами і технологіями. Це оживляє волосся і приносить нові можливості для стилістів і салонів. Протягом багатьох століть масло Argan традиційно використовувалася жінками в Марокко для лікування волосся і нігтів для того, щоб протидіяти ефектам гарячого клімату і старіння. Залізне дерево росте тільки в області Південно-Західної Марокко Argana називається. Вона процвітає в пустельних умовах і виробляє пишні фрукти так само, як оливки ще більшими і кругліше. Усередині плоду зростає велику гайку, де знаходиться до трьох мигдалеподібної форми ядер, які є джерелом чудесного масла. Аргана масло містить ненасичені жирні кислоти і багата токофероли, який працює як вітамін Е (самий потужний антиоксидант в природі). Аргана масло природно відновлює клітинну структуру і завжди послідовно відновлює світить, щоб притупити мляві волосся.