Секрети макіяжу – крок за кроком краси складають поради

Ви ніколи не хотіли, щоб виглядати як одне з прекрасних жінок-знаменитостей у журналі, але думаю, що ви не можете досягти цей погляд, тому що у вас немає особистого візажиста у вашому повному розпорядженні і викликом? Ну, я тут, щоб дати вам кілька порад, які кожен може слідувати. Воно має бути сказано, що кожен може мати притягає поглядом, в тому числі і вас!

Якщо ви думали, ці дами котитися з ліжка, дивлячись бездоганною щоранку, ніщо не може бути далі від істини. Навіть найяскравіші зірки в Голлівуді НЕ буде спійманий мертвих без їх “обличчям” на. Ви не повинні ні.

Ну і що? У вас немає особистого візажиста. Це не має значення. Вам не потрібно буде той, коли я ліг Основи макіяжу для вас. За допомогою цих порад, ви будете дивитися, як зірка в найкоротші терміни!

По-перше, де ще ми починаємо, але з вашого фонду? Він не отримав цю назву для нічого. Це відправна точка, і ключ, щоб знайти той, який виглядає, як у вас немає на будь-яку! Для деяких, це порошок, який пензлем. Для інших, це рідина для згладжування далі. Однак який би ви не використовували, ви хочете, щоб з’явитися в натуральному вигляді.

По-друге, для ваших щік, очей і губ, зберегти кольори нейтральні … особливо, якщо ви новачок. Browns, апельсини, зелені та золоті, тонах, завжди буде ваш кращий вибір, незалежно від вашого обличчя. Так що для ваших щік, отримати велику кисть або вправо вздовж скул, підмітати колір за вашим вибором у напрямку до скронь. Найпростіший спосіб, щоб знайти шлях, щоб висмоктати ваші щоки, як риба, і кісткова структура, де ви хочете, щоб застосувати колір.

Блиск для губ є те, що жарко, в ці дні! Таким чином, ця частина дуже легко. Знайти кольору, що виглядає добре на вас, в нейтральному тоні, звичайно, і розгорнув його на товстій! Для губ, глянцева, тим краще!

Твої очі, де зовнішній вигляд буде повністю зібратися разом, так що це частина, яку ви дійсно хочете отримати права! Виберіть три кольори. Наприклад, темно-коричневий, темно-оранжевий, і золото. Закрийте очі і застосувати темно-коричневий в складці очі. Постарайтеся не переборщити (всередину куточки очей).

Далі, візьмемо оранжевий і застосувати його прямо вздовж верхньої частини століття (прямо над віями). На цей раз, почніть з внутрішнього кута і працювати ваш шлях у напрямку до вашої щоці. Потім простежити нижній стороні арочні брови із золотом тіні. Завершіть з радикальні вії чорною тушшю.

Закрийте інше око і повторіть описані вище кроки. Тепер йди знайди собі дзеркало і захоплюватися найкрасивішою жінкою в світі ніколи не бачив! Ви не чудова? Тепер у мене є до вас питання: Чи можу я отримати ваш автограф? З найкращими побажаннями, кінозірка!