Новий метод лікування стовбуровими клітинами створює більш природне збільшення грудей

Новий тип грудей виявилася успішною в Японії, в даний час проходить випробування у Великобританії. Дослідження проводиться випробування професора Kefah Mokbel, з Лондонським інститутом грудей в лікарні принцеси Грейс, використовує стовбурові клітини від зайвого жиру в шлунку жінки або стегон і впроваджуючи їх у бюст.

Нинішній суд робить упор на ефекти і потенційні вигоди для залишилися в живих раку, які необхідні повна або часткова мастектомія. Це лікування може стати ефективною альтернативою традиційним імплантатів для цих жінок. Але з великою кількістю часу і довели результати, це збільшення стовбурових клітин можуть бути запропоновані на широкій основі для всіх жінок.

Як це новий робочий процес є те, що клітини видаляють з шлунку або стегон, після якого вони відокремлені від жиру. Потім клітини в поєднанні з іншими жирової тканини і імплантувати в грудях. Стовбурові клітини сприяти зростанню кровоносних судин, які забезпечують достатнє кровопостачання знову імплантовані жиру, щоб дозволити йому розвиватися і зберігають ті ж властивості, що й існуючі жирові відкладення в області грудей.

“Це дуже захоплюючий прогрес у хірургії грудей,” Професор Mokbel йдеться в нещодавній статті в Telegraph.co.uk. “Груди оброблені стовбурові клітини відчувати себе більш природно, так як ця тканина має таку ж м’якість як інша частина грудей”. Ця процедура вже була випробувана в Японії на залишилися в живих раку і лікування в даний час поширюється успішно здорових жінок для збільшення грудей.

Основним обмеженням цієї нової техніки, здається, що вона дозволяє здійснювати відносно невеликі зміни розміру грудей, хоча час і додаткові дослідження можуть подолати цю проблему. “Ми з оптимізмом ми можемо легко домогтися збільшення розміру однієї чашки”, Mokbel сказав. “Ми не можемо поки сказати, якщо ми можемо досягти більшого. Які можуть залежати від стовбурових клітин ми можемо урожай”.

Груди стовбурових клітин Збільшення процедури може запропонувати багато переваг у порівнянні з традиційними імплантатами однако. “Імплантати чужорідним тілом”, Mokbel пояснив. “Вони пов’язані з довгостроковим ускладнень і потребують заміни. Вони також можуть потекти і привести до утворення рубців.” Традиційна хірургія імплантату включає вставки фізіологічним розчином або силіконовим імплантатам під або над грудними м’язами.

Одним з таких часте ускладнення, про який говорив професор, капсульної контрактури, де тіло утворює мішок тканини вкласти іноземні імплантату, іноді надають занадто великий тиск на імплантатах, змушуючи їх деформуватися або навіть лопнути. Це проблема, яка зазвичай потрібна додаткова операція, щоб вирізати капсулу потенційно може бути уникнути за методом стовбурових клітин, тому що організм не намагатиметься відхилити або карантину власних природних тканин.

Професор Mokbel сподівається, що зможе запропонувати стовбурових клітин Збільшення грудей будь-якій зацікавленій жінок приблизно через шість місяців після успішного завершення суду над ним, і він вважає, що вартість буде £ 6500. Стовбурові клітини грудей імплантати в даний час не доступні в Сполучених Штатах, і ні навіть розклад для таких процедур, пропонованих на ринку.