Лазерна шліфовка шкіри для ясної, сяючою, без дефектів шкіри

З віком і час чинити негативний вплив на всіх, ваше обличчя показує зносу. У більшості людей є шрами, різні кольорові шкіри (гіперпігментація називається), і навіть зморшки, які роблять їх обличчя виглядає старим і непривабливим. Є кілька процедур, які можуть надати обличчю більш молодий вид, як підтяжка обличчя.

Однак, це може бути дуже інвазивної хірургії і залучені. Існують і інші типи неінвазивних процедур, таких як хімічний пілінг і мікродермабразія, але результати цих видів процедур можуть зникнути досить швидко, що призводить до дещо процедур часто.

Порівняно недавно тип процедури, які допомагають з цим старіння і лякає процес лазерної шліфовки шкіри. Цей тип метод може допомогти поліпшити зовнішній шари, які постраждали від старіння зморшкуватою, юнацький акне, а також пігментних плям, шрамів і великі пори.

Лазерна шліфовка шкіри часто виконується у центрі амбулаторної хірургії, і менш імовірно, в лікарні, хоча лікарні можливі більш складні процедури. Часто це займає від декількох хвилин до декількох годин залежно від яких областях у вас виникли спливли.

Чудова річ лазерної шліфовки шкіри є те, що він може лікувати декілька шарів шар, досягнувши в глибинних структурах, що дозволяє більш стійкі результати. Те, як шліфування працює так, що Лазер видаляє, що викликає пороку і дозволяє клітинам інших природних залити нової тканини, даючи вам оновлений вигляд.

Оскільки лазерної шліфовки шкіра знищити шари шкіри можуть бути деякі набряк участь. Це природна відповідь на будь-який вид травми, що ваше тіло може пройти і це нормально. Крім того, можуть бути деякі болю, пов’язаного з цим процесом, так як лазери можуть збуджувати нервові закінчення. Крім того, набряк буде штовхати на нервові закінчення викликаючи дискомфорт і болі. Тим не менш, ваш лікар може призначити знеболюючі для цього, які допоможуть полегшити дискомфорт.

Ще одна складність цього методу є те, що ваша шкіра може стати червоним, паршивий або кірки. Для допомоги у відновленні, лікар або медсестра можуть застосовувати бинти, які, як було показано в дослідженнях, щоб допомогти у відновленні тканин шкіри протягом 48-72 годин.

Важливо дотримуватися всіх інструкцій вами з приводу відходу пов’язку для оптимального зцілення. Крім того, хоча ви можете захотіти, то краще, щоб уникнути вибору, витягати, або подряпини кіркою шарів. Бажання нуля уражені ділянки шкіри може тривати до 10 днів, але важливо, щоб не заважати їм.

Холодний пакет, загорнутий у рушник може допомогти полегшити дискомфорт, пов’язаний з сверблячкою. Якщо це не допомагає, лікар може наказати деяким крем, який може заспокоїти свербіж і печіння. Крім того, що заспокоює, мазі, який наказаний можна замовити, щоб полегшити відростання.

Змочуючи шкіру, хоча належним мазі і пов’язки закликає його відростає швидше. Однак, отримання вологі пов’язки з звичайною водою може стимулювати ріст бактерій, які можуть уповільнити і навіть запобігти належного лікування. Важливо, щоб залишатися на зв’язку з вашим хірургом або медичної сестри, якщо у Вас виникли питання після процедури. Крім того, якщо виникли складності або будь-які незвичайні відчуття в області, яка була лікуватися, краще всього звернутися до лікаря для отримання додаткової інформації.