Лазерна епіляція – як це працює

Як випливає з назви, лазерна епіляція процес, в якому використовується лазер на оброблювану поверхню. Лазерна епіляція руйнує волосяний фолікул, і, отже, можливість для росту волосся по фототермоліза, то є. тепла. Лазерний світло поглинається меланін, який нагріває швидко, як він поглинає енергію лазера, якщо достатня тепло генерується то волосся не може повторно рости.

Ця опора на поглинання лазерної енергії меланіну викликає кілька проблем. По-перше, меланін присутній у шкірі, так темношкірий чоловік, або генетичної, або результатом засмаги, буде потрібно більше лікування, кожен з яких є менший ефект. У деяких випадках вони можуть мати право на звернення на всіх.

Друга проблема полягає в колір волосся. Чим світліше колір волосся, тим менше меланіну кожен волосся містить. Це означає, що лазерне лікування не дуже ефективно на світле волосся, такі як червоний, світлі, сірі, і не працює у всіх на білих волосків. Ці два фактори разом узяті, показують, що кращі предмети для лазерної епіляції темні волохата, і світлошкірих людей.

Ось як працює цей процес. Світло від лазера проходить через шкіру, але не може проникнути в нескінченності. Це означає, що чим ближче до поверхні волосяного фолікула, тим краще працює цей процес. Будь меланіну лазерним світлом зустрічей поглинає лазерне створення тепла. Оскільки концентрація меланіну більше в волосяний фолікул, ніж шкіра, волосяний фолікул нагрівається швидше. Крім того, структури шкіри і волосяного фолікула бути іншим, шкіра охолоджується більш швидко. Ця особливість використовували більш нові лазери, так як вони ан корпоративних імпульсу променя. Замість одного імпульсу доставляється, лазер включений, і багато разів за дуже короткий проміжок часу. Це викликає ще більше тепла створити в меланіном волосяного фолікула, але дозволяє шкірі залишатися відносно прохолодно. Вторинні джерела охолодження, наприклад, струменем холодного повітря, також використовуються, щоб тримати охолоджувач шкіри. Оскільки обробка працює тільки на волосся у фазі анагена циклу росту волосся, кілька процедур є необхідними.

Мій власний досвід з лазерної епіляції зовсім недавно. Я закінчив курс 6 процедур тільки минулого тижня, тому я не можу сказати, що довгострокові результати ще. Перша обробка є найгіршим, так як є більше волосся для поглинання тепла, і це може бути дуже болючим. При наступних обробок рівні болю, випробовуваної краплі. Після лікування, деякі випадає волосся негайно. Це волосся у фазі телогена циклу росту волосся. Прийом викликав їх померти і впасти прямо, але сам фолікул, не прив’язуючись до волосся, не була ушкоджена, і тому ці виростуть знову. Вона займає два тижні або близько того, для волосся, які були порушені відпадати і афекти обробки, щоб бути дійсно відомі.

Області лікування також необхідно піклуватися належним чином між процедурами. Застосування гелю алое віра, щоб тримати його зволоження, і, наскільки це можливо, зберігати в НД Якщо область може піддаватися впливу сонячного світла, то НД блок 30 + повинен бути застосований. Це відбувається з двох причин, найбільш важливим є те, що сонце може викликати пігментацію проблеми з обробленої ділянки, так що шкіра втрачає всі кольори. Це дозволить запобігти подальше лікування, поки шкіра не відновиться. У деяких випадках шкіра ніколи не відновиться, і втрати кольору є постійним. Друга причина полягає в запобіганні обробленої області від отримання засмаги. Засмага може викликати наступного лікування менш ефективним, а якщо лазер оператор не повідомили про засмаги, вони будуть використовувати попередні налаштування для наступного лікування, що може призвести до пошкодження шкіри.

Відразу після лікування доцільно застосовувати льоду, щоб охолодити шкіру далі. Мені не радили це зробити, і після однієї процедури, моя верхня губа розпухла до трьох разів у порівнянні з нормальним розміром, і я розробив великий парші. Це затримало лікування поки він зцілений, і залишив мене зі шрамом. Так що будьте обережні, коли ви пройти курс лікування, щоб не пропустити цей важливий крок.