Fraxel лазерного лікування – важливі речі, які ви повинні знати

Ви коли-небудь відчували, нерозумно про з’ясування консультанта для косметичної процедури певні питання? Якщо це так, то, нарешті, допомога під рукою. Ми розробили перелік питань, які можуть з’явитися у вашій голові, коли мова йде про планування вашого Fraxel лазерного лікування.

Один із звичайних питань, які йдуть рука об руку з будь-якої косметичної процедури в тому, скільки це буде дійсно боляче. Більшість людей скажуть, що ці процедури “незручні” або “злегка болючим”, коли те, що вони реально означають нестерпно боляче! Кращий спосіб описати Fraxel лазерного лікування повинен сказати, що це поколювання. Зазвичай такі знеболюючий крем буде додана, щоб зменшити біль фактор, який дає вам деяке уявлення про те, скільки це може пошкодити, якщо у вас не було цієї опції, але в цілому більшість людей повідомляють, що після того, як ефект дуже схожий на засмагу, але зазвичай тільки останній на строк до трьох годин.

Інше питання, що є досить популярним серед речей, таких як лазерне лікування, і особливо Fraxel лазерного лікування, оскільки він є відносно новим є те, що ви повинні очікувати після самої процедури. Насправді це не означає, наскільки велика ваша особа буде виглядати а те, як погано ваше обличчя буде виглядати, якщо саме ця область, що ви мали процедуру.

Як вже згадувалося, засмага відчуття зазвичай спадає приблизно через три години або близько того, але перші двадцять чотири години після процедури, вона масово не рекомендується використовувати косметичні засоби, такі як макіяж або ароматні лосьйони шкіри. Як і засмага, особа з’явиться червоний, але пакети з льодом може допомогти з цим і знову, як при сонячному опіку ви взагалі вважаю, що ваше обличчя буде здаватися трохи більше бронзовим, ніж інша частина вашого тіла, але, звичайно, це буде зникати, як тільки ваш хід обробка завершена. Ви повинні пам’ятати, щоб використовувати хороший зволожуючий крем якості, як ми вже згадували, засмага типу After Effects залишить ваші пілінг обличчя і давайте вирішувати її, це не хороший погляд!

Останнє питання, яке ми будемо дивитися на те, що слід очікувати протягом декількох тижнів і місяців після курсу лікування. Це легко приготувати протягом цих кількох днів після цього, але з лазерного лікування Fraxel, настійно рекомендується, що ви уникати будь-яких контактів з сонцем, а також солярій протягом приблизно трьох місяців. Це означає, якщо ви запланували відпочинок влітку сонце, не отримують лікування лазером Fraxel заздалегідь. Крім того, і носити високі фактором SPF коли ви знаходитесь поза і незалежно від того, про силу сонця, ні, як правило, після того, як ніякі інші ефекти, які ви повинні підготувати себе.