фен з дифузором

Дифузори фен фантастичним доповненням до вашої догляд рутини, як вони скоротити час висихання і зробити це набагато простіше для вашого волосся, щоб виглядати краще, ніж будь-коли. При використанні дифузора ви заощадите час, сили і добитися великих завитки або хвилі, дозволяючи цим чудовим вкладень для поліпшення волосся для чудовий дивлячись результатів.

Одним з багатьох переваг використання дифузора, що тепло буде розділено порівну над замками, щоб справити більш м’яким ефектом, ніж звичайні гарячого дуття. Це забезпечує захист від надмірного тепла, яке є основною причиною пошкодження волосся. Хоча багато людей використовують дифузори фен на кучерявих волоссі, вони можуть виявитися корисним для інших типів волосся, а також шляхом додавання обсягу тіла і до плоских або кульгав волосся.

Найголовніша перевага дифузора, що вони призначені для роботи з природну текстуру вашого волосся, а не проти нього, як праски роблять. Це означає, що, якщо ваші волосся злегка хвилясті, то за допомогою дифузора ваші волосся будуть повні красивих хвиль. І якщо ваші волосся від природи пряме, то контакт з дифузором і правильною технікою можна домогтися об’ємні волосся, які не матимуть абсолютно ніякого завивають але буде сповнена відмов.

Є три види дифузорів, один іде з “пальцями” або зубці на широкій стороні, яка може бути гнучкою або фіксованою. Ці ніжно масажувати волосся під час сушіння і допомагають підняти і відокремити ваше волосся, щоб надати йому додатковий об’єм. Другий вид це стандартний дифузор, який має різні отвори для доступу повітря, але вимагає, щоб ви роздавите ваші волосся пальцями в той час як ви сушіть. Третій вид зроблений з еластичного матеріалу, що урізує сила повітряного потоку таким чином, щоб обережно нагріти ваше волосся, не порушуючи природні кучері або хвилі. Розмір дифузора використовувати, залежить від кількості волосся потрібно висушити за один раз.

Це не загальні для фена, щоб забезпечити дифузор але на щастя ці корисні додатки є повністю доступними і також легко придбати в будь-якому магазині краси. Дифузори можуть коштувати від $ 10 до $ 20, і всі вони працюють так само, незалежно від їх якості, тому низькими цінами дифузор буде працювати так само добре, як дорогі один. Так дайте ваші волосся імпульс і використовувати дифузор, щоб отримати чудовий ефект для ваших замків!