трав’яні і аюрведичні засоби для темних кіл під очима

Темні кола формуються під очима. Вони темні плями, які оточують очей і тим самим псують зовнішній вигляд обличчя. Вони також відомі як очні круги і іноді називають на жаргоні як мішки під очима.

Є багато причин, чому темні кола можуть відбутися. Знання цих причин допоможе уникнути їх і таким чином отримати захист від цих незграбних плями на обличчі. Ці причини є: –

1. Недолік сну

2. крайня втома

3. Неправильне харчування та харчування

4. стрес

5. Гормональні проблеми

6. З віком

7. Hyper-пігментація шкіри

8. Під впливом високих температур і сонячного світла

9. Надмірне споживання деяких ліків

Темні кола виникають через псування в вату і Пітта доши. Це елементи, регулюючі повітря і вогонь елементів у тілі людини відповідно. Було встановлено, що йога дуже корисна в зниженні темні кола. Пранаяма і Шавасана допомогти розуму, щоб зняти стрес. Такі асани приписані для людей з темними колами.

Як тільки темні кола з’явилися, це дуже важко, щоб позбутися від них. Є багато косметичних кремів на ринку, які стверджують, для усунення темних кіл, але темні кола під очима можуть бути видалені тільки здоровий спосіб життя. Є кілька способів, у яких темні кола можуть бути зменшені. Ці методи, згадані в цій статті.

(1) Корисні рослини / Рослини в лікуванні темних кіл

1. Яблуко (Malus Domestica)

Яблука містять танін, який допомагає у зниженні темні кола. Крім того, яблука також містять калій і водорозчинних вітамінів групи В і С, які можуть поповнити втрачені живильні речовини в шкірі під очима.

2. Огірки (Cucumis Sativus)

Огірок є досить прохолодно овочів. З цієї причини він широко використовується для лікування очей кола. Прохолодні соки огірка допомогти очам, щоб зняти стрес, що робить темні кола зникають протягом декількох днів.

3. Картопля (Solanum Tuberosum)

Крохмалистих зміст картопля допомагає при лікуванні темних кіл. Обидва шкірки і тонких скибочок картоплі можуть бути розміщені на очі, щоб отримати хороші результати.

4. Роза (Rosa Cordifolia)

Ніяких інших ліків від темних кіл не так часто, як екстракт з пелюсток троянд, відомий як рожева вода або Gulaab JAL. Рожева вода заспокоює очі і видаляє їх почервоніння. Він також омолоджує шкіру навколо очей. Це зменшує очей колах. Рожева вода може повністю усунути темні кола під очима, якщо використовувати постійно протягом декількох тижнів.

(2) Дієтичне лікування для темних кіл

Тримайте вашу дієту дуже здорово, якщо ви хочете позбутися від темних кіл. Багато аюрведичні лікарі погодяться, що перший лікування темних кіл починається з корекції дієти. Дієта не повинна бути занадто сухе. Використовуйте багато води в приготуванні страв у вигляді підливи, daals, супи і т.д. готувати їжу в невеликій кількості жиру зменшити псування вата. Пийте багато води протягом дня. Також споживають свіжі фрукти, які мають високий вміст води.

(3) ліки дому

1. Огірки дуже корисна в зниженні темні кола через його охолоджуючого ефекту. Нарізати тонкими скибочками огірка і розмістити їх безпосередньо над очима. Тримайте їх протягом п’ятнадцяти хвилин. Робіть це кожен вечір перед сном. Це дасть спокійного сну і зменшить темні кола вранці. Скибочки огірка дуже корисні, коли темні круги виникають через стрес.

2. Інший простий спосіб полягає в бавовняні тампони опустити у воду і помістіть їх на очі. Тут вода є лікувальним засобом. Його прохолоди заспокоює очі. Кращий ефект може бути досягнутий при використанні рожевої води замість простої води.

3. Шкірка картоплі також можуть бути розміщені на око. Робіть це кожен вечір перед відходом до сну. З картопляної шкірки можете прикріпити краще століття, цей метод є кращим у порівнянні з скибочками огірка.

4. Мигдальне масло масажу корисно у випадку, якщо ви страждаєте від темних кіл. В ідеалі, масажу повинно бути зроблено в нічний час, і очі не повинна бути відкрита після цього до ранку. Таким чином, це має бути зроблено, коли лягати спати.

5. Підготуйте пасту мускатний горіх в молоко. Застосуйте це на і навколо століття перед сном.

6. Ви навіть можете помістити використовувати чайні пакетики навколо очей, щоб отримати хороші результати. Алкалоїдів в чаї, допомагають відновити шкіру навколо очей.

Найголовніше пам’ятати, що ви не повинні підкреслити ваші очі занадто багато. Це вірний спосіб отримати темні кола. Навіть якщо ви працюєте в протягом дня, взяти тайм-аут (навіть десять хвилин буде робити), щоб вимити очі прохолодною водою, а потім тримати їх закритими. Не думайте про будь стресових думок, коли ваші очі закриті. Переадресація вашого розуму, думаючи про красивих речей в природі. Коли ви відкриваєте очі після десяти хвилин закінчилися, ви будете почувати себе як оновлений, як ніби у вас був сієсти.