природні засоби Целюліт – інгредієнти в нас Патент 7476392

Патент тлі

Усунення целюліту методами за допомогою трав і їхніх інгредієнтів принцип часто запатентовані. Один із самих останніх патентів # 7476392, “Фармацевтична та / або косметичних композицій для лікування локалізованого adiposities і целюліту.” Винахідник Франческо ді П’єро Мілан, Італія. Патент був присвоєно 13 січня 2009 року в компанію на ім’я Indena SpA в Мілані, Італія.

Indena це приватна італійська компанія, яка має близько 700 співробітників, у тому числі 10% присвячених повний робочий день дослідження. Компанія управляє вирощування, виробництва і розподілу операцій в більш ніж 40 країнах по всьому світу. Згідно з їх веб-сайт, ключові Indena до успіху є його дослідження, що охоплюють: скринінг лікарських рослин для їх фармакологічної вигод; виявлення нових активних речовин, а також розвиток видобутку і очищення систем на передові промислового застосування.

Причина, по якій я вказую на походження цього патенту, щоб підкреслити, наскільки важливі природні методи видалення целюліту є у всьому світі. Indena має безліч патентів у Європі і патент США 7476392 показує, наскільки серйозна ця компанія про ведення бізнесу в США

трав і їхніх інгредієнтів принципі

Трав і їхніх інгредієнтів принцип наведені в рефераті патенту таким чином:

“Справжнє винахід відноситься до фармацевтичних та / або косметичним композицій, що містять комбінацію з наступних активних компонентів: а) комплекс есцин / бета-ситостерин з фосфоліпідами, б) комплекс гінкго білоба флавоноїдів димеризованих з фосфоліпідами, в) комплекс Центелли азіатській трітерпенамі з фосфоліпідами і, необов’язково, один або обидва з:. г) етиловий ксіметіната, д) Coleus forskolii стандартизований екстракт ”

(Замітка на полях: Ви праві, якщо ви помітили, що гінкго помилками Це загальна помилка, яку я не знаю, чому США по патентах і товарних знаків пропустив його …)

патентних претензій для кожного компонента

Мета цієї статті полягає у висвітленні, що кожен з компонентів патенту і що він повинен робити, як стверджують у патенті.

Есцин є сапоніни, що містяться в насіння кінського каштана. Він працює по зміцненню стінок капілярів, що є корисним у лікуванні набряк через локальних adiposities (тобто жир), які призводять до целюліту. Поєднання есцину з бета-ситостерин і фосфоліпідів підвищує біодоступність есцин і показує більш пролонговане вивільнення його активності.

Гінкго білоба флавоноїдів добре відомі своєю здатністю, щоб допомогти поліпшити кровотік. Вони також впливають на певні ферменти, які допомагають метаболізм жирових відкладень. Комплекс цих інгредієнтів з фосфоліпідами подовжує їх дію і підвищує їх біологічну доступність.

Центелли азіатській трітерпенамі надають сприятливий вплив на виробництво нормальних колагену. Ефект цієї дії, щоб зменшити утворення аномального колагену, який призводить до целюліту. Фосфоліпіди знову діяти, щоб продовжити і підсилити дію Centella трітерпенамі.

Етиловий ксіметіната є основним активним інгредієнтом трави, Olax dissitiflora. Ця речовина, як відомо, “вазокінетіческім” активність, яка просто означає, що він допомагає судинної системи.

Колеус forskolii екстракт містить поживних називається форсколин. Ця речовина має специфічною здатністю стимулювати активність ферменту, який викликає розщеплення жиру і закликає кровотік через капіляри. (До речі, саме тому форсколин так часто включені в сумішах втрати ваги, а також.)

Що це означає для вас?

Цей патент показує переваги зокрема трав’яний склад для надання допомоги вашому тілу зменшити целюліт. Це також підкреслює важливість трави, як один з кращих компонентів програми загального методів целюліту.

Так як власник патенту, Indena, не є роздрібною компанією, ви не знайдете продуктів на полиці з їх брендом. Ви замість цього знайти продукти, які містять суміш, описана в цьому патенті, під торговими марками компаній, які або придбали Indena в попередньо змішаних екстрактів або ліцензію патенту щоб зробити свої власні. У будь-якому випадку, це займе якийсь розслідування по вашій частині, читати етикетки на ряд продуктів, поки не знайдете “запатентована суміш” або “Запатентована формула”, яка нагадує суміш в цьому патенті.

Що ще ви можете зробити?

Моє упередження, як відставний професор Університету є значення безперервної освіти на целюліт патентів і наукових досліджень. Ви можете шукати і аналізувати патентів, як і я, або ви можете знайти надійного вченим зробити це для вас. Крім того, ви можете зробити те ж саме стосовно науковій літературі досліджень. Як тільки ви знайдете кращі науку на целюліт, то ваше завдання полягає в тому, щоб знайти роздрібні продукти, які засновані на тому, що наука.

Багато чудових інформація доступна на реальну науку за природні засоби целюліту. Ця інформація, на жаль, занадто часто завалений величезною кількістю міфів і дезінформації, яка підриває ваші шанси знайти те, що працює в боротьбі з целюлітом. Ви майже не мають шансів знайти щось, засноване на реальній науці, яка дійсно допоможе вам зменшити целюліт на свій розсуд.

Якщо ви не вчений себе, ви дійсно повинні знайти одного, якому можна довіряти, щоб забезпечити хорошу інформацію для вас.